+420 281 925 494

Popis činnosti

Hledáte ORL ordinaci v Horních Počernicích a okolí? Obraťte se na naši ordinaci MUDr. Marcely Růzhové. ORL vyšetření nenechávejte na poslední chvíli, přijďte ihned po zjištění problému. Včasnou návštěvou zabráníte pozdějším možným komplikacím se sluchem, dýcháním či chronickými záněty. Také provádíme preventivní prohlídky i speciální zákroky.

Provozujeme ordinaci ORL, zabýváme se otorhinolaryngologií - vyšetření ušní, nosní, krční. Ošetřujeme i pacienty bez objednání a poslední pacient bude ošetřen 30 minut před koncem ordinační doby.

Dbáme na vstřícný přístup k našim pacientům v moderní ordinaci. Jsme rádi, když se u nás pacienti cítí dobře.

UŠNÍ:
Zabýváme se poruchami sluchu a rovnováhy, léčíme nedoslýchavost, opakované záněty středního ucha, ušní šelesty a závratě. V naší ORL ordinaci provedeme audiometrii, tympanometrii a další potřebná vyšetření.

KRČNÍ:
Léčíme dýchací obtíže, polykací obtíže, chrapot či kašel a zabýváme se obtížemi spojenými se slinnými žlázami. Vyšetříme zvětšené krční lymfatické uzliny. Zabýváme se také syndromem spánkové apnoe - po vyšetření pacienta zašleme do spánkové laboratoře.

NOSNÍ:
Trápí vás opakované rýmy? Máme kvalitní diagnostické pomůcky a léčíme chronické záněty nosní dutiny, které mohou být zapříčiněny například tvarem nosní přepážky. V ordinaci ORL léčíme akutní a chronická onemocnění horních cest dýchacích, rýmy, alergické rýmy, angíny či zánět nosohltanu.

SPOLUPRACUJEME S POJIŠŤOVNAMI:
• 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
• 207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
• 213 Revírní bratrská pokladna
• 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
• 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
• 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
• 211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR
• 333 Pojišťovna VZP, a.s.

Kontaktní osoba:
MUDr. Marcle Růzhová - 281 925 494, mruzhova@volny.cz

Služby

ORL ušní nosní krční poruchy sluchu a rovnováhy audiometrie tympanometrie dýchací obtíže polykací obtíže spánková apnoe chronické záněty nosní dutiny

Kontakty

Telefony

+420 281 925 494 hlavní telefon

Emaily

mruzhova@volny.cz

Odkazy

www.orl-ruzhova.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu