Ověřená firma

GONG Klatovy, s.r.o.

Zboží je zpracováno klasickým rukodělným způsobem z přírodních hovězin, skopovic i kozin, které jsou českého a italského provedení, převážně třísločiněné.

0 (0 hodnocení)

+420 376 361 111

Popis činnosti

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kožené galanterie a kožených předmětů, jako jsou např. kožené aktovky, kabely, kabelky, peněženky, kufříky, cestovní kufry, klíčenky, pouzdra a doplňky.

Firma Gong Klatovy s.r.o. byla založena v roce 1992 v podhůří Šumavy. Město Klatovy se nachází 40 km od hranic se Spolkovou republikou Německo. Tato oblast České republiky je známá tradiční kožedělnou výrobou.

Zaměstnanci naší firmy v této tradici pokračují a produkují aktovky, spisovky, kabelky, ale i cestovní a sportovní komplety. Co se týče barevnosti kůže, k výrobě se používá především černá a hnědá kůže, která je vzhledem ke své tradici stále dokonalá. Design je do určité míry nadčasový a funkčnost výrobků je ověřována.

Zboží je zpracováno klasickým rukodělným způsobem z přírodních hovězin, skopovic i kozin, které jsou českého a italského provedení, převážně třísločiněné.

Produkce je určena pro tuzemsko i export.

Produkty

Kožené galanterie Kožené reklamní předměty Kožené pánské aktovky a kufříky Kožené cestovní kufry Kožené kabely a pouzdra Kožené vaky a etue Kožené dámské aktovky a kabelky Kožené spisovky Kožené dárky Kožené peněženky a pouzdra

Služby

Kožedělná výroba Velkoobchodní prodej

Kontakty

Telefony

+420 376 361 111 hlavní telefon
+420 376 320 559 Tel.

Emaily

gong@gongklatovy.cz

Odkazy

www.gongklatovy.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu