Ověřená firma

Wellness Hotel POHODA

Hotel Vás uvítá přátelskou rodinnou atmosférou, kterou si vychutnáte s celou rodinou nebo při individuálním pobytu.

0 (0 hodnocení)

+420 577 100 811

Recepce

Popis činnosti

Hotel POHODA je situován v klidné části Luhačovic, nedaleko známé Pozlovické přehrady a letního aquaparku Duha. Populární luhačovická lázeňská kolonáda je vzdálena 20 minut klidné pěší chůze od hotelové recepce. Tato poloha je ideální z hlediska klidné relaxace mimo hlavní luhačovické dopravní tahy a také z pohledu bezpečnosti dospělých i dětských návštěvníků Luhačovic.

Hotel disponuje moderním komfortem nových a rekonstruovaných pokojů ve čtyřhvězdičkovém standardu, které jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, telefonem a pevným i bezdrátovým internetovým připojením.

Pokoje jsou plně klimatizovány a jejich nedílnou součástí je balkon nebo francouzské okno s výhledem na okolní krajinu.Pro klidné vychutnání si gastronomických zážitků je připravena stylová hotelová restaurace, která je rovněž plně klimatizována a nabízí nejrůznější speciality domácí i zahraniční kuchyně. V prostorách restaurace probíhají rovněž snídaně a večeře formou bohatého výběru z rautových stolů.

U nás také naleznete nové dětské hřiště DĚTSKÝ RÁJ.

Produkty

Jednolůžkový pokoj Dvoulůžkové pokoje Apartmány

Služby

Ubytování Restaurace Wellness centrum Masáže

Kontakty

Telefony

+420 577 100 811 Recepce
+420 577 100 813 Fax

Emaily

info@pohoda-luhacovice.cz
recepce@pohoda-luhacovice.cz

Odkazy

www.pohoda-luhacovice.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu