Klenoty Korál

0 (0 hodnocení)

+420 585 234 338

Popis činnosti

Našim zákazníkům jsme připravili široký sortiment služeb tak, aby na jednom místě našli veškeré služby v oboru klenotnictví a hodinářství.

Najdete u nás širokou škálu náušnic, řetízků a náramků různých délek, přívěsky, soupravy, dámské a pánské prsteny, šperky s perlami, perlové náhrdelníky a náramky. Zlaté šperky nabízíme v různých barevných provedeních. Jedná se o bílé a žluté zlato.

V oblasti snubních prstenů jsme pro naše zákazníky připravili dvě možnosti, jak si snubní prsteny pořídit. Pro náročnějšího zákazníka nabízíme jako první možnost výběr z kolekce snubních prstenů renomované společnosti Retofy. Tato se řadí mezi nejlepší výrobce prstenů v ČR (variabilitou, vzhledem a precizností zpracování).

Jako druhou možnost nabízíme výrobu prstenů dle přání zákazníka. Kdy náš zlatník vyrobí prsteny zlaté, stříbrné nebo pozlacené, s rytinou nebo bez rytiny, matné nebo lesklé a takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

Pokud bude u dodaných zlomků možné určit ryzost pomocí puncovních značek, vyplatíme peníze ihned. V opačném případě zboží převezmeme ke zpracování, kdy vystavíme doklad o převzetí. Následně zlomky vyčistíme, odstraníme kameny, u dentálního zlata odstraníme zubovinu a určíme ryzost. Obvykle na druhý den po převzetí je zboží připraveno k odkupu.

Našim zákazníkům nabízíme nejlepší výkupní ceny v Olomouci a okolí.
Aktuální ceny najdete na našem webu - www.klenoty-koral.cz

Naší nabídkou chceme také oslovit zákazníky, kteří mají zájem o šperky s pravými přírodními kameny (diamanty, smaragdy, rubíny, opály atd.).
Přímo na prodejně máme přichystanou kolekci, aby si zákazník udělal obrázek o tom, v jaké kvalitě jsme schopni šperk vyrobit nebo si jej přímo zakoupit.

Jedná se o velmi kvalitní ruční tuzemskou výrobu za velmi zajímavé ceny.
Doneste Váš návrh do prodejny a můžeme začít. Výhodou této varianty je nižší pořizovací cena.
Přijďte se přesvědčit a nechte si vypracovat zdarma cenovou nabídku na vaše snubní prsteny.

Produkty

zlaté šperky šperky z bílého zlata náušnice řetízky smaragdy snubní prsteny šperky s přírodními kameny náramky diamanty šperky s perlami zlato 14 karátů hodinky značky JVD

Služby

opravy zlatých šperků opravy stříbrných šperků výměna baterek výkup zlata výkup stříbra

Značky

JVD

Kontakty

Telefony

+420 585 234 338 hlavní telefon

Emaily

klenotykoral@seznam.cz

Odkazy

www.klenoty-koral.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 12 13 - 17
Út 9 - 12 13 - 17
St 9 - 12 13 - 17
Čt 9 - 12 13 - 17
9 - 12 13 - 17 Dnes

Klíčová slova

klenoty Olomouc šperky Olomouc výkup zlata, stříbra snubní prsteny Olomouc náušnice

Kategorie

Klenoty, šperky

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • American Express
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu