Starkl – zahradník spol. s r.o.

Již po 4 generace trvá existence rodinné firmy zahradníka STARKLa. Díky této kontinuitě přetrvává jak v rodině, tak i ve firmě mnoho tradic.

0 (0 hodnocení)

+420 327 315 067

Main

Popis činnosti

Jestliže přemýšlíte, jak zkrášlit svoji zahradu a zároveň chcete jít s dobou, nechte se inspirovat u nás! Jsme Zahradní centrum, ale také lety prověřený zásilkový obchod!

Při realizacích zahrad, zahradní a krajinářské architektuře či ve floristice dáváme volný průběh naší fantazii a současně necháváme velký prostor tradičním hodnotám. Jako zahradníci jsme zapustili silné kořeny a spoléháme na budoucnost – protože to, co nyní sázíme, bude v mnoha případech možné prodávat teprve za 10 i více let.

Provozujeme zásilkovou službu, zahradnictví a zahradní centrum. Pro každou sezónu vychází katalog s konkrétní nabídkou sortimentu pro danou sezónu.

V našem Zahradním centru v Čáslavi nabízíme širokou škálu rostlin a doplňků souvisejících s jejich pěstováním. Krytá prodejní hala, rozsáhlý skleník, venkovní prodejní prostory. Nabízíme osvědčené druhy i úplné novinky rostlin pro zdravý životní styl. To vše na prodejní ploše cca 7 500 m2.

Nabízíme prodej rostlin se zárukou na ujmutí. Vše od cibulovin až po okrasné a ovocné stromy. Výběr druhů vhodných pro zdejší klimatické podmínky. Rostliny zasíláme ve dvou samostatných sezónách – jarní a podzimní.

Mimo klasických sazenic (od trvalek až po ovocné a okrasné dřeviny) nabízíme také specializovaný prodej vzrostlých stromů. Máte tak možnost získat na svůj pozemek ihned velký strom, aniž musíte čekat několik sezón než dosáhne požadované velikosti.

Zajišťujeme také projektování, úpravy a realizace zahrad a parků, včetně zahrady na klíč. V Zahradním centru Starkl v Čáslavi můžete také využít služeb našich floristů a návrhů a realizací interierové zeleně.

Neváhejte a navštivte nás ještě dnes. U nás si určitě vybere každý!

Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Produkty

Bobuloviny Cibuloviny Doplňky a potřeby Hortenzie Hnojiva Jahody Jehličnany Kvetoucí trvalky Nádobové rostliny Okrasné stromy a keře Okrasné trávy Ovoce na balkon Ovocné stromy Popínavé rostliny Půdopokryvné keře Rostliny pro zdraví Růže Vinná réva Živé ploty

Služby

Dodání rostlin až do domu Zahradní centrum Rostliny z vlastních školek Plánování, úpravy a realizace zahrad Floristika Poradenství Slevové zákaznické karty Dárkové poukázky

Kontakty

Telefony

+420 327 315 067 Main
+420 327 314 982 Alt
+420 327 314 787 Fax
+420 327 314 989 Mobile
+420 327 315 067 Toll Free

Emaily

info@starkl.com

Odkazy

www.starkl.com website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu