PRO - SPORT ČK o.p.s.

Posláním společnosti je podpora sportovně tělovýchovné činnosti ve prospěch sportující mládeže, sportovních klubů a široké veřejnosti.

0 (0 hodnocení)

+420 380 713 056

Main

Popis činnosti

Posláním společnosti je podpora sportovně tělovýchovné činnosti ve prospěch sportující mládeže, sportovních klubů a široké veřejnosti.

Společnost také spravuje některá městská sportoviště a dětská hřiště. Je pořadatelem a aktivním podporovatelem sportovních akcí.

Českokrumlovský plavecký bazén je zařízení, ve kterém můžete využít kromě 25 m velkého bazénu i dětský bazén, páru, kondiční cvičení, výuku plavání. Bazén navštíví v jednom roce přes 70 tisíc lidí, kteří zde hledají aktivní odpočinek, a to nejen v zimních měsících a ve dnech volna. Krytý zimní stadion – v provozu v zimních měsících (září-březen), možnost pronájmu.

Možnost zapůjčení bruslí a broušení bruslí. Všesportovní hala s ubytovnou je vhodná k využití pro vrcholový i rekreační sport a nabízí celé množství možností. Vhodná pro individuální pobyty i sportovní kolektivy (soustředění, turnaje).

Plavecká škola zajišťuje dopolední výuku žáků mateřských a základních škol. Dále nabízí výuku v plaveckém klubu Hastrmánek – odpolední kurzy – se skládá z 10 lekcí, vždy jednou týdně.

Ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Český Krumlov a hokejovým klubem HC Slavoj probíhá výuka bruslení pro všechny příchozí děti.

Ubytovna s kapacitou 47 míst je součástí objektu, včetně dvoulůžkového bezbariérového pokoje.

Celý areál je situován na okraji centra Českého Krumlova (5 min. chůze).

Na objednávku zajišťujeme celodenní stravování. Díky širokým možnostem využití objektu je zařízení vhodné pro sportovní soustředění, firemních akce, autobusové zájezdy.

Atletický stadion, volejbalové a beach volejbalové kurty, skatepark, plavecký bazén a venkovní basketbalové hřiště v těsné blízkosti haly jsou nespornou výhodou. _

Služby

plavecký bazén zimní stadion sportovní hala volejbalové kurty ubytovna

Kontakty

Telefony

+420 380 713 056 Main
+420 380 711 957 Alt

Emaily

info@pro-sportck.cz

Odkazy

www.pro-sportck.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu