Ověřená firma

DISAM RT s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 596 616 969

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost DISAM RT se zaměřuje na monitorovací a řídicí systémy technologických procesů v oblasti chemického, petrochemického, ropného, důlního průmyslu a v oblasti energetiky a teplárenství.
Stanice KDTG III - volně programovatelné (C - jazyk) kontroléry na bázi HW Promos od Elsaco Kolín s velkou operační pamětí. Vhodné pro použití v systémech pro sběr dat, například při řízení energetického hospodářství a při řešení speciálních řídicích a komunikačních úloh.
Speciální oblastí jsou automatické systémy energetického hospodářství podniků. Jde o moderní ucelený systém naší produkce, který splňuje všechny požadavky, které jsou na takovéto systémy kladeny, přitom jeho cena je na "tuzemské" úrovni. Poradenství. Jako nezávislá společnost, která není vázáná výhradními smlouvami se žádným výrobcem řídících systémů, jsme schopni vybrat (nabídnout a nasadit) takový řídicí systém, který splňuje veškeré, i budoucí nároky zákazníka za optimální cenu. Znamená to, že naši pracovníci, kteří mají zkušenost s SW a HW různých typů i výrobců, jsou schopni vybrat z nabídky řídicích systémů takový, který za minimální cenu bude vyhovovat současným nárokům a zároveň umožňovat rozšiřování a modernizaci.

Produkty

monitorovací systémy energetické průkazy bilanční tabulky technologická schémata řídicí systémy operační systémy průmyslová automatizace newindowsovské systémy

Služby

automatizace řízení výroby podniková energetika oprava, servis montáže, demontáže energetické audity

Značky

MSC 02

Kontakty

Telefony

+420 596 616 969 hlavní telefon
+420 602 550 901 Mobile

Emaily

disam@disam.cz

Odkazy

www.disam.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

monitorovací systémy řídicí systémy energetické průkazy automatizace operační systémy průmyslová automatizace

Kategorie

Řídicí systémy

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu