Pension ALBA

Celoroční příjemné a klidné ubytování v krkonošském středisku Špindlerův Mlýn, část Bedřichov. Ubytování na špičkové úrovni.

0 (0 hodnocení)

+420 499 433 119

Popis činnosti

Nejznámější a největší české horské středisko Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 575–1555 m na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš.

Pension je na úrovni tříhvězdičkových služeb. Nabízíme celoroční ubytování v několika moderně zařízených pokojích, některé mají balkon. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, malou lednici, telefon, LCD televizi se satelitem a bezplatné Wi-Fi.

V ceně je ubytování, snídaně formou bufetu, lázeňský poplatek, DPH a jedno parkovací stání pro každý pokoj. Možné je též předem objednat garáž za 150,- Kč/noc. Každý den probíhá na pokojích běžný úklid.

Součástí pensionu je i stylová restaurace vybavená masivním nábytkem pro přibližně 40 hostů a v letních měsících je možné využít terasu. V našem menu naleznete především české speciality, ale nechybí ani steaky, těstoviny, ryby a lehké saláty. Samozřejmostí je točené pivo z plzeňského pivovaru.

Přímo u pensionu můžete zdarma zaparkovat, k dispozici je Vám také lyžárna s vyhříváním obuvi, úschovna kol a stylová restaurace,která se nachází v přízemí objektu a v létě je rozšířena o posezení na terase. Součástí služeb i je směnárna.

Věříme, že na příjemné chvíle aktivně strávené v této destinaci budete dlouho vzpomínat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou Čtyřlůžkový rodinný pokoj Apartmán pro 4 osoby České speciality Steaky Těstoviny a ryby Saláty Točené pivo

Služby

Ubytování Snídaně je formou bufetu Parkování u pensionu Bezplatný pronájem trezoru Výměna ručníků a osušek Lyžárna s vyhříváním obuv Úschovna kol Zapůjčení lyžařského vybavení či kol Směnárna Restaurace Letní terasa

Jazyky

Čeština, Němčina, Angličtina, Ruština, Polština

Kontakty

Telefony

+420 499 433 119 hlavní telefon
+420 608 976 501 Mobil

Emaily

info@pensionalba.eu info@pensionalba.eu

Odkazy

www.pensionalba.eu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu