Zlatnictví Mech & Mech

Zlatnictví s dlouholetou tradicí výroby a prodeje kvalitních šperků.

0 (0 hodnocení)

+420 596 122 014

Popis činnosti

Jsme zlatnická firma, která pokračuje v tradici našich otců. Firma Zlatnictví Mech funguje již od roku 1943.

Firmu neustále rozvíjíme a naší snahou je vytváření kvalitních šperků – briliantového zboží, klenotů s přírodními kameny, stříbrných šperků i šperků z platiny. Opravujeme šperky všeho druhu.

V našem sortimentu naleznete dámské a pánské prsteny, náramky, řetízky, přívěsy, snubní a zásnubní prsteny, náušnice, náhrdelníky, brože, manžetové knoflíky, vázankové spony, ozdobné jehlice, monogramy, výroční plakety, medailonky a jiné šperky a předměty z drahých kovů.

Toto zboží dodáváme jednotlivě, ale i v menších a větších sériích pro účel velkoobchodu. Kromě námi vyráběného zboží prodáváme v širokém sortimentu hodiny, hodinky, budíky a stříbrné šperky domácí i zahraniční výroby.

Provádíme veškeré opravy a úpravy šperků. Vykupujeme zlomky.

Brilianty nabízíme v jakýchkoliv velikostech, v různých brusech, v požadované čistotě i v barvě včetně dodání certifikátu. Zájemcům zasazujeme brilianty do jakýchkoliv šperků, v jejichž výrobě má naše firma dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti.

Vzhledem k dlouhodobě rostoucím cenám jsou brilianty také vhodným artiklem, který můžete nakoupit za účelem budoucího zhodnocení. Výrobcům a zpracovatelům, stejně tak jako privátním osobám nabízíme při větším odběru výhodné velkoobchodní ceny.

Nenašli jste informace, které hledáte? Chcete vědět víc? Chcete nám napsat své podněty, nápady či připomínky? Neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Briliantové šperky Dámské prsteny Přívěšky Brože Luxusní šperky Pánské prsteny Snubní prsteny Hodiny, budíky Šperky s přírodními kameny Náramky Náhrdelníky Hodinky Šperky na zakázku Řetízky Náušnice

Služby

Zakázková výroba Opravy šperků Návrhy šperků Prodej briliantů Prodej přírodních kamenů Výkup zlomků Prodej zlatých šperků Prodej stříbrných šperků Prodej hodin, hodinek

Kontakty

Telefony

+420 596 122 014 hlavní telefon

Emaily

info@diamanty.com

Odkazy

www.diamanty.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu