Ověřená firma

AQUAPARK CENTRUM BABYLON

Největší vodní zábava v Liberci!

85 (2 hodnocení)

+420 485 249 202

Popis činnosti

Přijďte si užít zábavu do originálního AQUAPARKU ve stylu příběhů Julese Verna! Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů, kde si chobotnice střeží svůj poklad. Užijte si den plný zábavy i relaxace!

V příjemném prostředí přímořského městečka si můžete užít atrakce na vodní hladině. Pokud Vás přepadne únava, není nic lepšího než využít služeb zkušeného maséra .

Pokud jste si zapomněli doma plavky, můžete využít náš Aquashop, který se nachází pár kroků od vstupu AQUAPARKU. Naleznete zde plavecké úbory různých druhů, hračky do vody, výbavu na amatérské potápění atd.

Pro zpestření pobytu jsme pro Vás připravili nevšední zážitek - úžasnou LASER SHOW v ceně vstupného! Každá LASER SHOW má svou tematicky odlišnou projekci. Dopolední je určena pro malé návštěvníky, večerní má dramatický nádech.

Čeká na vás také venkovní zahrada propojená s vnitřním posezením. K odpočinku a relaxaci jsou k dispozici relaxační lehátka a houpací sítě, které se nachází v příjemném prostředí osázeném venkovními rostlinami, jezírkem či kamennými skalkami.

AQUAPARK nabízí spojení požitků, které osvěží tělo i duši. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Vodní hrad Bazény a skluzavky Čtyři tobogány Romantické jeskyně, relaxační zóny Divoká řeka Mořská akvária s mořskou faunou Whirlpooly v jeskyních Vodotrysky a gejzíry Vodní masáže Sauna a římská pára

Služby

Aquapark Laser show Saunový svět Masáže a relaxační terapie Relaxační zahrada Aquashop Bar s občerstvením Bowling Lasergame Lasershot 4DKINO Wellness centrum Virtuální realita Zrcadlový labyrint Lunapark

Kontakty

Telefony

+420 485 249 202 hlavní telefon

Emaily

concierge@centrumbabylon.cz

Odkazy

https://www.centrumbabylon.cz/
https://www.centrumbabylon.cz/aquapark-22.html

Facebook

Hodnocení

Prostředí, čistota
80
Lokalita
95
Cena
90
  • 100 od , 01.08.2014 09:26
    příjemné prostředí a hezká lokalita
  • 70 od , 30.07.2014 09:21
    Od krytého bazénu jsem očekávala více, prasklé kachličky, zima nás odradila, abychom v bazénu strávili celý den. Na rozdíl od zábavného parku se děti a i my dospělí vyřádili daleko více.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu