Popis činnosti

Nemocnice Kyjov je komplexním zařízením poskytujícím ambulantní i lůžkovou péči obyvatelům okresu Hodonín. Nemocnice zajišťuje i organizuje dětskou, všeobecnou a stomatologickou lékařskou službu první pomoci. V roce 2016 bylo v naší nemocnici otevřeno oddělení magnetické rezonance. Bližší info na našich www stránkách.

Služby nemocnice:
– transfuzní stanice pro dárce
– gynekologická ambulance
– infekční
– rehabilitace ambulantní
– mikrobiologie
– lékárna nemocnice
– oddělení klinické biochemie
– rehabilitace lůžková

V oborech interna, chirurgie, dětské, gynekologie – porodnictví a ARO poskytujeme péči pro 162 tisíc obyvatel okresu spolu s nemocnicí v Hodoníně, v dalších lůžkových oborech, kterými jsou neurologie, ortopedie, urologie, kožní, oční, rehabilitace, ušní, nosní, krční, plicní a infekční, zajišťujeme ústavní péči samostatně.

Mimo to provozujeme i lůžka následné péče v počtu 38, a to na detašovaném lůžkovém pracovišti ve Veselí nad Moravou. Nemocnice zajišťuje i organizuje dětskou, všeobecnou a stomatologickou lékařskou službu první pomoci. V areálu nemocnice působí celkem 47 odborných ambulancí, několik dalších je umístěno na poliklinice v Kyjově, Veselí nad Moravou i Hodoníně.

Služby

zubní ambulance urologická ambulance traumatologická revmatologická plicní ortopedická onkologická ORL oční neurologická kožní kardiologická diabetologická cévní alergologická magnetická rezonance

Kontakty

Telefony

+420 518 601 111 hlavní telefon

Emaily

sekretariat@nemkyj.cz dotazy@nemkyj.cz

Odkazy

http://www.nemkyj.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu