Ověřená firma

AGROSPOL HOSTOVICE, a.s.

• Živočišná výroba • Rostlinná výroba •

0 (0 hodnocení)

+420 466 951 023

Popis činnosti

Poptáváte čerstvé mléko, vepřové nebo hovězí maso? Sháníte pšenici, ječmen nebo kukuřici? Naše společnost AGROSPOL HOSTOVICE a.s. se zabývá živočišnou i rostlinnou výrobou již od svého založení v roce 1998.

Je umístěna jihovýchodně od Pardubic. Polní výrobu provozuje převážně na území obcí Kostěnice, Úhřetická Lhota, Hostovice, Černá za Bory, Mnětice, Nemošice, Pardubičky, Ostřešany, Mikulovice a Blato. V současné době hospodaří na 2 168 ha zemědělské půdy. Z toho je 2 033 ha orné půdy, 50 ha sadů a 85 ha luk. Společnost je organizačně členěna na 4 závody, tj. rostlinná výroba, živočišná výroba, dílna Černá za Bory a správa společnosti.

Chováme krávy s mléčnou užitkovostí, jalovice, prasata. Pěstujeme obiloviny - pšenice ozimá i jarní, ječmen ozimý a jarní tritikále, zrnovou kukuřici. Z olejnin pěstujeme řepku ozimou a slunečnici roční. V sadech v Ostřešanech pěstujeme jablka a v menším množství i švestky.

Produkty

Obiloviny Jablka

Služby

Zemědělská produkce Chov skotu Chov prasat Živočišná výroba Rostlinná výroba Výkrm prasat

Kontakty

Telefony

+420 466 951 023 hlavní telefon
+420 466 951 073 Tel.

Emaily

info@agrospol-hostovice.cz

Odkazy

www.agrospol-hostovice.cz

Kontakty

Klíčová slova

zemědělské produkty rostlinná výroba živočišná výroba obiloviny jablka zemědělská produkce chov skotu chov prasat Agrospol Hostovice olejniny výkrm prasat

Kategorie

Zemědělská výroba

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu