Ověřená firma

ORVEST, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 371 151 769

Akční nabídka

Popis činnosti

Došel Vám papír v tiskárně nebo snad potřebujete nové kancelářské vybavení? Potřebujete nakoupit školní potřeby pro své ratolesti z pohodlí domova? Jste na správné adrese - internetová prodejna kancelářských, školních potřeb je určena právě Vám.

Nabízíme kompletní sortiment školních a kancelářských potřeb - internetový obchod Orvest - velkoobchod s kancelářskými a školními potřebami Vám nabízí široký sortiment papírového zboží a potřeb do kanceláře. Naleznete archivační potřeby, drátěný program, datová a paměťová media a doplňky k PC, Dymo produkty, hobby výrobky, kancelářskou techniku, kancelářský nábytek, obalové prostředky, občerstvení, papír, plasty, prezentace, psací potřeby, pořadače, spotřební materiál a také úklidové a hygienické prostředky.

Zákazníkům, kteří nakupují v našem e-shopu, nabízíme dárky za věrnostní program. Budete-li u nás objednávat, můžete od nás obdržet jako pozornost karton kvalitního vína, elektrický spotřebič či elektronický přístroj. Máme pro Vás připravené dárky v hodnotě až 4 500,- Kč.

Produkty

archivační potřeby drátěný program datová a paměťová média hrací karty kancelářská technika kancelářské potřeby kancelářský nábytek obalové prostředky občerstvení papír plasty prezentace psací potřeby školní potřeby

Služby

prodej

Kontakty

Telefony

+420 371 151 769 hlavní telefon

Emaily

info@orvest.cz

Odkazy

www.kancelarskeskolnipotreby.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 16
Út 7:30 - 16
St 7:30 - 16
Čt 7:30 - 16 Dnes
7:30 - 15

Klíčová slova

papír pořadač kancelářské potřeby obálka drogerie spotřební materiál paměťová media doplňky k PC obalové prostředky plasty

Kategorie

Papír - velkoobchod

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu