Ověřená firma

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Střední zemědělská škola, Klatovy je škola s dlouholetou tradicí.

100 (1 hodnocení)

+420 376 326 280

Popis činnosti

Střední zemědělská škola, Klatovy je škola s dlouholetou tradicí. Po celou svoji historii se snaží vzdělávat a vychovávat odborníky pro zemědělství a potravinářství.

Výuka studijních odborů agropodnikání, ekonomika a podnikání (švp: informatika, ekonomika v podnikání), gastronomie, ekologie a životní prostředí, veřejnoprávní činnost a u učebních oborů zahradník, cukrář, pekař, kuchař-číšník, řezník a nástavbového oboru podnikání (denní i dálkové formě) a gastronomie jenom denní.

Škola vybudovala Centrum odborného výcviku a celoživotního vzdělávání v potravinářských a navazujících oborech, které zahrnuje cukrárnu, pekárnu, prodejnu a restaurační a ubytovací zařízení.

Tím se rozšíří a zkvalitní zázemí pro praktické vyučování žáků učebních oborů (cukrář, pekař, kuchař-číšník), studijních oborů (ekonomika a podnikání se zaměřením na management gastronomie a hotelnictví) a oboru nástavby (podnikání). Také okruh vzdělávaných se rozšiřuje o dospělé a při SŠZP se začíná naplňovat cíl celoživotního vzdělávání.

Žáci získávají znalosti v odborných učebnách, k dispozici jsou tři učebny výpočetní techniky připojené na internet, vzniká informační centrum s odbornou knihovnou, která je také zařazena do celorepublikové sítě.

Přijďte nás navštívit a přesvědčit se o možnostech, které naše škola poskytuje.

Produkty

Pekařské a cukrářské výrobky Obědy, snídaně Rauty

Služby

Centrum odborného výcviku a celoživotního vzdělávání v potravinářských a navazujících oborech Nově vybudované gastroučebny Společenský sál Tělocvična s posilovnou Jídelna Učebny Autoškola Kurz pro výkon obecných zemědělských činností Kurz na ochranu rostlin Národní soustava kvalifikační (kuchař-číšník, pekař, cukrář a řezník-uzenář) Certifikát ECDL Kontaktní místo Českomoravské společnosti chovatelů Denní studium Dálkové studium Domov mládeže

Kontakty

Telefony

+420 376 326 280 hlavní telefon
+420 376 313 569 FAX

Emaily

sekretariat@sszp.kt.cz

Odkazy

www.sszp.kt.cz

Facebook

Hodnocení

Mimoškolní aktivity
100
Vstřícnost učitelského sboru
100
Kvalita stravování
100
Kvalita výuky
100
  • 100 od , 26.12.2015 09:39
    Výborně.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu