Stanislav Kousal – CK ERIKA TOUR

Již 29. sezónu plníme Vaše sny!

0 (0 hodnocení)

+420 604 366 379

Popis činnosti

Přemýšlíte nad letní či zimní dovolenou? Chcete poznat exotické země? Neváhejte a obraťte se na naši cestovní kancelář! Pořádáme a zajišťujeme poznávací zájezdy do celé Evropy, do exotických zemí a pobytové zájezdy.

Cestovní kancelář působí na trhu již více než 29 let. Disponujeme i vlastními autobusy zn. Mercedes a Bova Futura. Naše kancelář je členem AČCKA a veškeré naše programy splňují náležitosti povinného pojištění CK dle zákona č.159/1999 Sb.

V poznávacích zájezdech najdete krátké poznávací zájezdy, poznávací okruhy, pobytově poznávací zájezdy, zájezdy s lehkou turistikou a zájezdy po Česku.

Za exotikou s námi klienti cestují od Turecka po Čínu, od Indie po Vietnam, od Maroka po Madagaskar nebo od Kanady po Peru. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezdy do Jordánska, náš program ohodnotil jordánský vládní resort pro turistiku jako nejlepší program na Jordánsko. Prostě ukážeme klientům svět od Českého ráje po Tahiti.

Pro ty, kteří chtějí hlavně odpočívat, nabízíme pobyty v Chorvatsku, Slovinsku, Maďarsku a na Slovensku, a to v hotelech a apartmánech. Relaxační a lázeňské pobyty potom nabízíme v českých, slovenských i maďarských lázních.

Řešíte kam na dovolenou? Nechte si od nás poradit! Zavolejte, napište e-mail, přijďte k nám do kanceláře. Nechte si doporučit pro Vás nejvýhodnější dovolenou!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Krátké poznávací zájezdy Zájezdy s lehkou turistikou Pobytové poznávací zájezdy Exotické zájezdy Zájezdy v rámci ČR Lázeňské pobyty Lyžařské zájezdy Jednodenní zájezdy Adventní zájezdy

Služby

Cestovní kancelář Last minute First minute Mimořádné akce Přikoupení autobusu Pojištění

Značky

Poznávací okruhy Exotické země Pobytové zájezdy s poznávacím programem

Kontakty

Telefony

+420 604 366 379 hlavní telefon
+420 481 623 637 Tel.

Emaily

erika@erikatour.cz

Odkazy

www.erikatour.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu