Popis činnosti

IMA se dlouhodobě profiluje jako nezávislé centrum zaměřené na vývoj a aplikace mikropočítačové elektroniky. Nabídka docházkových, identifikačních, stravovacích a platebních systémů pro různé typy karet.

Účastníme se celé řady českých i mezinárodních grantových projektů, jejichž cílem je najít nová užitečná řešení pro budoucnost. Obory našeho výzkumu jsou rozmanité, nejčastěji se však zabíráme rozvojem řešení pro inteligentní budovy (smart home), města (smart cities), dopravu a zdravotnictví (eHealth). Využíváme nejmodernější technologie pro vývoj HW i SW, naše priorita i priorita našich projektových partnerů je maximální a přitom bezpečné využití internetových technologií. Výsledky našeho výzkumu se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a jsou vytvářeny vždy v souladu s programovými cíly.

Od svého založení v roce 1992 sdružujeme tým společníků a zaměstnanců navazující na vědecko – výzkumnou základnu bývalého státního podniku Tesla ELTOS a.s.

S týmem 70 expertů jsme dnes předním dodavatelem identifikačních systémů pro českou firemní, veřejnou i státní sféru. Produkty na bázi NFC, stejně jako speciální elektroniku, dodáváme úspěšně do celého světa.

Naši vývojáři si cílevědomě, v rámci našeho inkubátoru, osvojují moderní mikro a nano technologie a průběžně se účastní v mezinárodních evropských i PPP projektech. Získané znalosti nám umožňují nabízet našim klientům řešení, která zvyšují efektivitu jejich podniků a zároveň přináší snížení provozních nákladů.

Všechny naše zkušenosti zúročujeme v dodávkách tak, abychom mohli být na naše instalace hrdí i za mnoho let.

Produkty

identifikační systémy platební karty věrnostní systém NFC dveřní systémy obchůzkové systémy mobilní terminály přístupové systémy mobilní evidenční systémy docházkové systémy výdejové automaty lokalizační systémy platební automaty systémy pro parkoviště bezpečnostní systémy stravovací systémy zakázkový software platební terminály a nadstavby mikroelektronické aplikace

Služby

nabídka zpracování analýzy, projektu instalace na klíč neomezené pozáruční podpory prodej, pronájem dálkový dohled outsourcing parkoviště lokalizace sledování přítomnosti zakázková výroba grantové projekty věda a výzkum e-shop

Značky

NFC PATRON OTEVÍREJ MOBILEM NFC PORTER

Kontakty

Telefony

+420 466 501 562 hlavní telefon
+420 251 081 066 Alt

Emaily

ima@ima.cz

Odkazy

http://www.ima.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu