Popis činnosti

Naší hlavní, nikoliv jedinou doménou, jsou právě dnes aktuální rekonstrukce bytů a domů. V případě, že o rekonstrukci uvažujete, neváhejte nás kontaktovat!

Provádíme kompletní realizace i rekonstrukce exteriérů a interiérů, dále pak dodávky a montáž splitových klimatizací a tepelných čerpadel. Kromě vlastní stavby jsme schopni dodat osvětlovací tělesa, sanitární prvky i veškeré elektrospotřebiče.

Jsme distributor, prodejce a realizační firma světelné, zvukové techniky, především těchto značek, jako jsou Osram, Kanlux, Brilux, Eurolite, Futurelight, Omnilux, Omnitronic, Solartec, ABB elektro, Elgo. Dále pak tepelných čerpadel HOTJET. Klimatizací Carrier, Daikin, LG, Samsung, Toshiba. Zelená úsporám.

Provozujeme vzorkovou prodejnu, kamenný obchod a e-shop v Plzni. Vlastníme certifikát ABB elektromontér - kompletní elektromontážní práce a elektroinstalace. Nabízíme také revize, servis a montáže klimatizací a tepelných čerpadel.
Bohatý výběr za zvýhodněné ceny od našich renomovaných partnerů. Návrhy a konzultace řešení ZDARMA!

Provozujeme tyto e-shopy: Osram-shop, Kanlux-shop, Greenlux-shop.

My, pracovníci stavební firmy OES s.r.o. budeme potěšeni, jestliže realizace stavby na klíč, nebo jen dílčí subdodávka, bude svěřena právě nám. Jsme totiž přesvědčeni, že každá dobře provedená realizace stavby, bez ohledu na její velikost, je nejlepší reklamou.

Ne nadarmo již naši dědové říkali, že spokojený zákazník je nejlepší investice!

Produkty

tepelná čerpadla klimatizační technika světelná technika solární technika zvuková technika systémy pro řízení osvětlení elektroinstalační materiál jisticí materiál ventilátory náhradní díly

Služby

Návrhy řešení Prodej Realizace Stavební úpravy Technické práce E-shopy

Značky

Greenlux Osram Kanlux Brilux HOTJET Eurolite Samsung klima Futurelight Omnilux Omnitronic Thermia ABB elektro Elgo

Kontakty

Telefony

+420 377 224 931 hlavní telefon
+420 724 053 631 Alt
+420 602 105 230 Mobile

Emaily

oes@email.cz

Odkazy

http://www.oes-shop.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu