Svět tonerů - Martin Janíček

Provádíme tyto renovace ve vlastní dílně, a proto si Vám dovolujeme nabízet tuto službu za bezkonkurenční cenu.

0 (0 hodnocení)

+420 541 247 000

Popis činnosti

Jsme firma působící na trhu kancelářské a výpočetní techniky od roku 1991 a máme velké zkušenosti v servisu a prodeji všech zařízení v tomto oboru. Díky velké poptávce našich zákazníků po levném spotřebním materiálu, jsme se rozhodli dodávat renovované tiskové kazety pro většinu tiskáren a kopírek na našem trhu.

Dodáváme spotřební materiál, jako jsou tonery do tiskáren a kopírek, inkousty, cartridge a další. Nabízíme prodej papíru, kancelářských a školních potřeb, skartovaček, lepidel atd.

Nabízíme kopírování na černobílém kopírovacím, zvládneme nakopírovat stovky nebo tisíce kopií. Nabízíme všechny druhy základních razítek, číslovaček, datumovek, náhradních polštářků i razítek samosestavovacích. Razítka jsou kvalitní, s nejnovějším designem a konstrukcí.

Poskytujeme záruční servis na námi prodané zboží a pozáruční servis na všechny kopírky, tiskárny a faxy značek Konica Minolta, TOSHIBA, DEVELOP, Canon, EPSON, BROTHER, Hewlett Packard, OKI, SAMSUNG, XEROX.

Produkty

Spotřební materiál Papír Kancelářské potřeby Řezačky Kroužkové vazače Skartovačky Lepidla Školní potřeby Předtištěné formuláře Tabule a flipcharty

Služby

Servis a údržba kopírek, tiskáren a faxů Černobílé i barevné kopírování Kroužková vazba Výroba razítek Laminování

Značky

TRODAT IBM HP Canon XEROX EPSON KONICA MINOLTA DAHLE

Kontakty

Telefony

+420 541 247 000 hlavní telefon
+420 549 248 219 Tel.

Emaily

info@svettoneru.cz

Odkazy

https://www.svettoneru.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu