Ověřená firma

3S pekařství a cukrářství, s.r.o.

V našem pekařství pro Vás pečeme již od roku 1992. Nabízíme široký sortiment vlastních pekařských a cukrářských výrobků.

0 (0 hodnocení)

+420 544 211 439

Popis činnosti

Sháníte dort nebo zákusky na oslavu v okolí Brna? Kontaktujte nás!

Naše pekařství a cukrářství bylo založeno v roce 1992 jako rodinný podnik. Zabýváme se výrobou pekařských a cukrářských výrobků. Naleznete u nás sortiment zákusků, sladkého i slaného pečiva. Pečeme i Líšeňský chléb.

Možnost objednávek dortů, zákusků i cukroví na svatby a jiné slavnostní příležitosti. Nabízíme denně čerstvé pečivo mnoha druhů.

Všechny části výroby jsou zaměřeny na ruční výrobu z poctivých surovin, kdy do každého výrobku vnášíme lidskou zručnost pekařského řemesla. Zakládáme si na tradici a osvědčených recepturách, ale zároveň přicházíme s novinkami ve stálém sortimentu, aby vám naše pečivo nezevšednělo. Rozvoz v Jihomoravském kraji. Zakázky dohodou.

Vítáme spolupráci s regionálními odběrateli, kteří rádi nabízí svým zákazníkům kvalitní a čerstvé pečivo. Více informací naleznete na našich www stránkách.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Slané pečivo Pečivo pšeničné Pečivo speciální Pečivo cereální Pečivo trvanlivé Sladké pečivo Zákusky Dorty Trvanlivé slané tyčinky

Služby

Cukrářská výroba Zakázková výroba dortů Pekařská výroba Rozvoz Prodej

Značky

Líšeňský chléb

Kontakty

Telefony

+420 544 211 439 hlavní telefon

Emaily

info@3s-pekarstvi-cukrarstvi.cz

Odkazy

www.3s-pekarstvi-cukrarstvi.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu