Vykup-Aut.cz

Rychlé jednání. Profesionální přístup. Výkup za nejlepší ceny.

0 (0 hodnocení)

+420 602 888 011

Popis činnosti

Zabýváme se financováním dopravní techniky, osobních a užitkových vozidel formou leasingu nebo úvěru v rámci celé ČR. Specializujeme se na zpětný leasing a leasing mezi osobami.

Zprostředkujeme financování i u vozidla vybraného v autobazaru nebo z inzerátu. V naší nabídce jsou též vozidla ze zabaveného leasingu. V případě splnění všech podmínek vyřízení leasingu či úvěru během 24 hod.

Výkup aut po celé ČR:
Máme k dispozici 5 odtahových vozidel, které jsou neustále v pohybu po Čechách i Moravě, a jsme proto schopni rychle reagovat na Vaše požadavky. Nemusíte nikam jezdit a čekat, až si na Vás někdo udělá čas, aby s Vámi mohl smlouvat.

Nejlepší výkupní ceny:
Díky nízkým provozním nákladům Vám můžeme nabídnout největší výkupní cenu za Vaše auto a snažíme se tak co možná nejvíce vyhovět Vašemu požadavku. Cenu stanovíme na základě Vámi zadaných údajů plus minus 6 000,- Kč dle technického stavu vozidla.

Profesionální jednání:
Díky velkému množství vykoupených vozidel jsme získali bohaté zkušenosti, které se snažíme uplatňovat v praxi, abychom Vám celý proces maximálně usnadnili.

Naše firma již 7 let působí jako poradce při nákupu a prodeji vozidel jak soukromým, tak i právnickým osobám. Poradíme Vám s financováním, pojištěním, zjištěním původu a servisní historie vozidla, případně zajistíme prohlídku vozidla soudním znalcem.

Snažíme se minimalizovat rizika při nákupu a prodeji auta.

Produkty

leasing úvěr zpětný leasing zpětný úvěr leasing mezi osobami online autobazar internetový autobazar osobní automobily ojeté vozy cz auta na prodej

Služby

leasing úvěr

Značky

ESSOX GE Money Auto HomeCredit sAutoleasing

Kontakty

Telefony

+420 602 888 011 hlavní telefon

Emaily

info@vykup-aut.cz

Odkazy

www.vykup-aut.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop Dnes
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

zabavená auta na prodej ojetá auta ojetá auta prodej ojetá auta na prodej ojetá vozidla auta ojetá levná ojetá auta ojetá auta se zárukou výkup vozidel bazar auto auto bazar cz auto bazar eu výkup automobilů výkup aut za hotové výkup vozů za hotové výkup vozidel za hotové výkup auta za hotové výkup motocyklu za hotové autobazary autobazary Praha autobazary cz ojeté vozy ojeté automobily ojeté auto ojeté vozy se zárukou bazar aut bazary aut odkup aut bazar auta auta bazar auta bazar prodej bazar.cz auta auta.cz bazar výkup vozů prodej ojetých aut výkup ojetých aut výkup ojetých vozů prodej ojetých vozů prodej ojetých motocyklů výkup aut Praha výkup aut Brno výkup aut Ostrava výkup starých aut výkup havarovaných aut výkup áut výkup áut v hotovosti auta z leasingu auta z leasingu na prodej prodej aut z leasingu vozy z leasingu prodej aut po leasingu vozy po leasingu vozidla z leasingu auta z leasingu na predaj autobazar Plzeň auta na splátky autá na predaj predaj ojazdenych aut predaj aut cz výkup autovraků výkup auta výkup motorek vykup auto auto vykup výkup automobilov výkup vozidiel výkup vozidiel v hotovosti výkup havarovaných vozidiel vykupujeme auta jazdene auta kúpa ojazdeneho auta prodám auto motobazar zánovní vozy prodat auto chci prodat auto

Kategorie

Leasing Autobazary Automobily - služby Finanční, investiční poradenství

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • možnost úvěrování
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu