Ověřená firma

Jan Krov - HOBO

Naši zámečníci jsou Vám k dispozici nonstop. Vyjíždíme nejen v rámci města Humpolec, ale také do okolních oblastí.

0 (0 hodnocení)

+420 565 535 734

Popis činnosti

Vrátili jste se domů a s hrůzou zjistili, že jste doma zapomněli klíče? Potřebujete pomoci s otevřením zabouchnutých dveří? Naši zámečníci jsou Vám k dispozici nonstop. Vyjíždíme nejen v rámci města Humpolec, ale také do okolních oblastí.

Specializujeme se na odborné montáže, servis a autorizovaný servis v oblasti zámečnictví. Umíme si poradit s otevřením dveří klasických i bezpečnostních, a to ve většině případů bez poškození dveří a bez nutnosti výměny zámku či zámkové vložky.

Zaměřujeme se také na výrobu všech typů klíčů, autoklíčů, čipových autoklíčů včetně systémů generálního klíče. Naší specializací je taktéž výroba a prodej zámků, schránek a trezorů. Mezi doplňkový sortiment, který najdete v naší prodejně, patří petlice, vložky, stavěče dveří, panikové kování, závory a další doplňky.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

Klíče Autoklíče Čipové autoklíče Systém generálního klíče Zámky Schránky Trezory Petlice Stavěče dveří Panikové kování Závory Poštovní schránky Okenní těsnění Žaluzie Rolety

Služby

Zámečnictví Výroba a prodej klíčů a autoklíčů Výroba a prodej zámků, schránek a trezorů Doprava na místo Odborné montáže Autorizovaný servis Servis Poradenství

Značky

FAB GUARD TITAN DOM TOKOZ

Kontakty

Telefony

+420 565 535 734 hlavní telefon

Emaily

info@hobokrov.cz

Odkazy

www.zamky-trezory-humpolec.cz
www.hobowork.sweb.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu