Jan Krov - HOBO

Naši zámečníci jsou Vám k dispozici nonstop. Vyjíždíme nejen v rámci města Humpolec, ale také do okolních oblastí.

0 (0 hodnocení)

+420 565 535 734

Main

Popis činnosti

Vrátili jste se domů a s hrůzou zjistili, že jste doma zapomněli klíče? Potřebujete pomoci s otevřením zabouchnutých dveří? Naši zámečníci jsou Vám k dispozici nonstop. Vyjíždíme nejen v rámci města Humpolec, ale také do okolních oblastí.

Specializujeme se na odborné montáže, servis a autorizovaný servis v oblasti zámečnictví. Umíme si poradit s otevřením dveří klasických i bezpečnostních, a to ve většině případů bez poškození dveří a bez nutnosti výměny zámku či zámkové vložky.

Zaměřujeme se také na výrobu všech typů klíčů, autoklíčů, čipových autoklíčů včetně systémů generálního klíče. Naší specializací je taktéž výroba a prodej zámků, schránek a trezorů. Mezi doplňkový sortiment, který najdete v naší prodejně, patří petlice, vložky, stavěče dveří, panikové kování, závory a další doplňky.

Těšíme se na Vaši návštěvu. _

Produkty

Klíče Autoklíče Čipové autoklíče Systém generálního klíče Zámky Schránky Trezory Petlice Stavěče dveří Panikové kování Závory Poštovní schránky Okenní těsnění Žaluzie Rolety

Služby

Zámečnictví Výroba a prodej klíčů a autoklíčů Výroba a prodej zámků, schránek a trezorů Doprava na místo Odborné montáže Autorizovaný servis Servis Poradenství

Značky

FAB GUARD TITAN DOM TOKOZ

Kontakty

Telefony

+420 565 535 734 Main

Emaily

info@hobokrov.cz

Odkazy

http://www.zamky-trezory-humpolec.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu