Restaurace U Kolji

Stylová restaurace, která nabízí speciality nejen z ukrajinské kuchyně!

0 (0 hodnocení)

+420 461 618 196

Popis činnosti

Chcete-li oživit Vaše obchodní jednání, večer s přáteli nebo rodinnou oslavu něčím neobvyklým, jste na správném místě! Na své si u nás přijdou především milovníci různých druhů masa a dobrého pití. Naše restaurace je pro Vás otevřena již od roku 2005 a vychutnat si u nás můžete pokrmy, které připravujeme zásadně z čerstvých surovin.

Proškolený personál Vám pomůže vybrat z bohaté nabídky nápojového lístku. Vína se výborně hodí k nabízeným pokrmům, ale vychutnáte si je i samotná. Samozřejmostí je vodka Nemiroff, Russkij Standard, Skyy vodka a další. Pro milovníky piva máme točený Pilsner Urquell 12 ° a Bernard 11 °.

K dispozici je Vám pak náš salonek pro 25 osob, který je nekuřácký a v době obědů se nekouří ani v restauraci pro 30 osob. V letních měsících si příjemně odpočinete na zastíněné terase s grilem pro 50 osob.

Parkování je zdarma a vstup je bezbariérový. Restaurace je plně klimatizovaná. Hostům nabízíme bezplatné připojení k Wi-Fi. Přijímáme platební karty a polední menu lze platit stravenkami.

Firma T&T-trade s.r.o. otevřela novou provozovnu v druhé části budovy vedle restaurace. Prostorný stylový music club, který nabízí prostor s videoprojekcí na rauty, školení, svatby, firemní večírky, oslavy narozenin.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Předkrmy Polévky Saláty Omáčky Steaky Dezerty Nabídka pro děti Alkoholické nápoje Nealkoholické nápoje

Služby

Restaurace Salonek Zastíněná terasa s grilem Wi-Fi připojení

Značky

Nemiroff Russkij Standard Skyy vodka Pilsner Urquell Bernard S. Pellegrino Krondorf Whittington

Speciality

Speciality z ukrajinské kuchyně Speciality šéfkuchaře

Kontakty

Telefony

+420 461 618 196 hlavní telefon

Emaily

jun@ukolji.cz

Odkazy

http://www.ukolji.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu