Ověřená firma

Autoskla VACEK s.r.o.

Proč je nejlepší autosklo od naší firmy? Protože autoskla v Brně děláme nejdéle a máme v tom největší praxi!

0 (0 hodnocení)

+420 543 211 808

Popis činnosti

Naše firma provádí výměnu čelních, bočních a zadních autoskel na všechny typy vozidel včetně nákladních vozidel a autobusů. Nabízíme vysoce kvalitní homologovaná skla západní provenience. U čelních a zadních skel je doba setrvání vozu v opravě a objem práce závislá na typu zasklení.

Rozlišujeme dva základní typy zasklení vozidel:
• tzv. "do gumy", nejstarší způsob zasklívání čelního autoskla. Najdeme ho u starších vozů a v dnešní době jsou takto zaskleny jen vozy tuzemské produkce (Favorit, Felicia) a některé nákladní vozy a autobusy. Tento typ zasklení je při demontáži a montáži časově méně náročný a výměna autoskla je většinou prováděna na počkání. Ceny výměny jsou individuální pro každé vozidlo a jsou podstatně nižší než u lepených skel.

• lepené, autosklo je nalepeno přímo na rám karoserie vozidla. V dnešní době je takto zaskleno 99 % vozidel. Demontáž i montáž je časově i odborně náročná a standardně trvá 5 hodin. Naše firma používá vynikající, léty osvědčenou tzv. primerovou technologii, kdy je před vlastním lepením autoskla rám i sklo chemicky ošetřeny, a tím je zabráněno nebezpečí vzniku koroze na rámu karoserie a je garantována těsnost čelního nebo zadního autoskla. Tuto technologii rovněž využívají automobilové koncerny při výrobě vozu. Rovněž při demontáži používáme náročnější, ale stále nejpřesnější metodu vyřezávání strunou, která, na rozdíl od různých druhů vyřezávaček, minimalizuje riziko poškození rámu (poškrábání), a tím budoucí korozi.

• výměna EXPRESS, nyní nabízíme zákazníkům, pro některé vozy, expresní výměnu lepených autoskel do 2 hodin! Někdo se může divit, jak je možné urychlit proces výměny autoskel při zachování stejné kvality práce, když standardní doba výměny je 5 hodin? Je to díky novým lepicím materiálům používaným při lepení autoskel. Dovolují zákazníkovi odjet s vozidlem za 1 hodinu po nalepení autoskla! Samozřejmě, ověřená kvalita práce, která je naší hlavní devizou, zůstává u firmy Autoskla VACEK s.r.o. zachována.

OPRAVA AUTOSKLA:
Každý řidič už většinou slyšel ten nepříjemný zvuk, který doprovází náraz předmětu do čelního autoskla. Úder na sklo někdy vytvoří prasklinu, a to buď okamžitě, nebo po několika kilometrech. Může mít různou podobu – očko, paprsek, pavouček nebo i podélnou prasklinu. Je to poměrně běžný jev, zvláště pokud například kamínek zasáhne autosklo na jeho okraji, kde je největší tenze.

Dříve bylo nutné autosklo bezpodmínečně vyměnit, což znamená pěknou řádku tisícikorun. Dnes zákazníkům nabízíme technologii opravy autoskel scelování prasklin GLASS REPAIR, která umožňuje autosklo kvalitně opravit do délky praskliny 10 cm. Tato technologie má atest Ministerstva dopravy a zaručuje po opravě autoskla vyšší pevnost, než ostatní části autoskla. Oprava je poměrně rychlá a levná (obvyklá cena nepřesáhne pětinu ceny nového skla). Tento způsob opravy má však i své omezení. Nelze opravovat autoskla, kde praskliny jsou v přímém výhledu řidiče (v takovém případě je výměna autoskla vždy nutná).

Také se nesmí opravovat autoskla s prasklinou delší jak 10 cm. Dalším omezením je délka jízdy s poškozeným autosklem od nehody, respektive množství nečistot, které se mohou během jízdy do praskliny dostat. Praskliny staré do týdne od nehody lze opravovat bezvadně. Starší praskliny nebo praskliny na voze, který byl na mytí s voskováním (dochází k zalití voskem), jsou většinou tak znečištěny, že je oprava autoskla velmi spletitá a výsledek nejistý.

U velmi starých prasklin a prasklin zalitých mastnotou či voskem se do opravy autoskel nepouštíme. Pokud se Vám stane tato nehoda, je nejlepší co nejdříve zajet do opravny, a nebo poškozené místo přelepit průhlednou izolepou. Zamezí se tak přístupu nečistot do praskliny, a tím se zajistí bezvadná oprava autoskla.


AUTOSKLO-POJIŠŤOVNY:
Jako smluvní partner pojišťoven provádíme, při splnění pojistných podmínek (tzn. z připojištění), výměnu autoskla ZDARMA. Pro každou pojistnou událost platí, že se musí nahlásit na pojišťovnu. Lze to udělat telefonicky nebo elektronicky na stránkách pojišťovny. Pokud to někomu připadá složité nebo se tím nechce zabývat, můžeme na požádání nahlásit pojistnou událost my. Stačí dodat potřebné údaje o tom, kdy, kde a jak se škoda stala, plus potřebné dokumenty.

V dnešní době pojišťovny nechtějí proplácet škody na čelních sklech vozidel z povinného ručení (tzn. mám viníka, který mi škodu na skle způsobil). Argumentem pojišťovny je, že se nedá bezesporu prokázat způsobení škody viníkem. V tomto případě škody individuálně posuzujeme a některé v režimu ZDARMA neřešíme. Samozřejmostí je pomoc při hlášení škody a při zpracování podkladů pro pojišťovnu.

Jak bylo výše řečeno, ke každé pojistné události je třeba mít v pořádku danou dokumentaci. Dále uvádíme postupy řešení pojistné události pro každou pojišťovnu zvlášť:
• Česká pojišťovna
• Kooperativa & ČPP
• Generali
• Direct
• UNIQA

Produkty

Autofólie Čelní autoskla Lepidlo na autoskla Fólie na autoskla Střešní okna Světla

Služby

Výměna čelního skla Výměna autoskel Oprava prasklin Oprava autoskel Renovace světlometů Prodej autoskel a bazar Ochranné značení autoskel Autosklo servis Pískování skla Pískování autoskel Čištění interiérů

Značky

Pilkington AGC Webasto Cebia

Kontakty

Telefony

+420 543 211 808 hlavní telefon
+420 543 213 133 Tel.
+420 608 980 644 Mobil

Emaily

info@auto-skla.cz

Odkazy

www.autoskla-vacek.cz
www.auto-skla.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu