Základní škola Praha 10, Švehlova

Jsme škola s rozšířenou výukou hudební výchovy.

0 (0 hodnocení)

+420 272 652 023

Main

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte vhodnou základní školu pro Vaše dítě? Kontaktujte naši základní školu v Praze.

Jsme škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, tento projekt provozujeme od začátku školního roku 2009/2010. Naši žáci se zapojují do pěveckých soutěží. Vyučujeme ANGLIČTINU od 1. do 9. třídy. Od 7. třídy další světový jazyk (FRANCOUZŠTINA, NĚMČINA, RUŠTINA).

Škola se nachází v zeleni na severním okraji sídliště Zahradní Město. Je umístěna v klidném prostředí. Snadno dostupná od hlavní komunikace, již odděluje hustý pás zeleně a školní hřiště. Hlavní budovu s jednotlivými třídami a kancelářemi doplňuje pavilon s halou, školní jídelnou, dvěma tělocvičnami a venkovním hřištěm s umělým povrchem.

Škola má rozšířenou výuku hudební výchovy a žáci se zapojují do pěveckých soutěží. V hudebních třídách mají žáci 3 hodiny hudební výchovy týdně, navštěvují hudební cykly v Národním divadle a Rudolfínu. Nabízíme možnost výuky písma Comenia script. Máme také široké spektrum zájmové činnosti. Ve škole pracuje kvalifikovaný pedagogický sbor, žákovský parlament, předmětová a metodická sdružení a školská rada. Se školou spolupracuje spolek rodičů.

Těšíme se na Vaši návštěvu. _

Služby

základní škola školní družina školní jídelna vzdělávání rozšířená výuka hud. výchovy kroužky - zájmová činnost Comenia script výuka jazyků francouzský jazyk německý jazyk ruský jazyk

Kontakty

Telefony

+420 272 652 023 Main
+420 272 652 024 Alt
+420 724 308 922 Mobile

Emaily

zssvehlova@zssvehlova.cz

Odkazy

www.zssvehlova.cz website

Kontakty

Klíčová slova

základní škola základní škola Praha 10 školní jídelna školní družina základní vzdělání ZŠ Praha školní družina Praha školní jídelna Praha zájmová činnost zájmové kroužky

Kategorie

Školy základní Školství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu