TES-LAMP s.r.o.

Tým expertů v oblasti světelné techniky se zabývá vlastním vývojem a personalizovanými návrhy svítidel pro konkrétní potřeby zákazníků. Naše svítidla nadjete v obchodech pod značkou TECHLAMP.

0 (0 hodnocení)

+420 739 379 698

Main

Popis činnosti

Zabýváme se výrobou a prodejem světelných zdrojů. Jsme členy nadnárodní skupiny výrobců světelných zdrojů, do které mimo nás patří ještě firmy HELIOS z Katowic a ISKRA ze Lvova.

Hlavním výrobním sortimentem jsou halogenové automobilové žárovky. V prodejním sortimentu máme také klasické žárovky v různém provedení, jako jsou např. normální, reflektorové, dekorační apod. Dále také kompaktní zářivky, vysokotlaké, rtuťové a sodíkové výbojky. Dále máme v prodeji svítidla s LED zdroji vlastní výroby.

Výrobky prodáváme pod naší značkou. Naše produkty si můžete objednat také v e-shopu na našich webových stránkách.

V těchto dnech otevíráme vzorkovou prodejnu, která se nachází na stejné adrese jako naše firma. Otevírací doba bude od pondělí do pátku od 8:00 do 13:00 hod.

Jsme členy nadnárodní skupiny výrobců světelných zdrojů, do které mimo nás patří ještě firmy HELIOS z Katowic a ISKRA ze Lvova. Věnujeme se i méně obvyklým oblastem LED osvětlení, jako jsou např. vytvrzování lepidel působením UV záření naší LED lampy.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Žárovky LED zdroje Výbojky Svítidla Zářivky LED svítidla

Služby

Výroba a prodej Výroba atypických svítidel

Značky

TECHLAMP LED TECHLAMP

Kontakty

Telefony

+420 739 379 698 Main

Emaily

obchod@tes-lamp.cz

Odkazy

www.tes-lamp.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 14
Út 7 - 14
St 7 - 14
Čt 7 - 14 Dnes
7 - 14
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

svítidla LED zdroje autožárovky zářivky žárovky výbojky LED osvětlení rostlin LED svítidla LED moduly LED bloky halogenové žárovky automobilové žárovky žárovky pro terária infražárovky světelné zdroje žárovkové topné články žárovky pro bazény armatury světla výroba světelných zdrojů

Kategorie

Svítidla, osvětlení E-shopy Osvětlovací technika

Platební metody

  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu