Spa Resort Libverda

Ve Spa Resortu Libverda naleznete bohatou nabídku možností, jak trávit volný čas. Vybírat můžete z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur.

0 (0 hodnocení)

+420 482 368 111

Recepce 24/7

Popis činnosti

Lázně Libverda jsou tradičním lázeňským komplexem ležícím ve stejnojmenné obci v podhůří Jizerských hor. Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody tak důležité pro odpočinek a relaxaci.

Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru si můžete vychutnat i Vy v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění.

Ve Spa Resortu Libverda naleznete bohatou nabídku možností, jak trávit volný čas. Vybírat můžete z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur.

Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení.

Na Vaši návštěvu se těší tým pracovníků Lázní Libverda!

Služby

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ozdravné pobyty Zdravé hubnutí Podpora plodnosti Eventy Zážitkové pobyty Sezónní pobyty Dárkové poukazy

Jazyky

Čeština Němčina

Kontakty

Telefony

+420 482 368 111 Recepce 24/7
+420 482 368 110 Fax
+420 482 368 100 Rezervační oddělení

Emaily

recepce@lazne-libverda.cz Recepce 24/7
info@lazne-libverda.cz
rezervace@lazne-libverda.cz Rezervační oddělení (Po-Pá 7:00-15:30)

Odkazy

www.lazne-libverda.cz
instagram/sparesortlibverda
cz.pinterest.com/s_resort

Facebook

Kontakty

 • Lázně Libverda 82, 463 62 Lázně Libverda
  okres Liberec, Liberecký kraj

  Centrální recepce se pro Hotel Nový Dům, Villu Friedland, Hotel Panorama a Hotel Lesní Zátiší nachází v Hotelu Nový Dům.
 • recepce@lazne-libverda.cz
 • IČ: 44569505

Recepce:

Po nonstop Dnes
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

Lázně Libverda lázně wellness pobyty lázně na záda lázně na srdce lázně po operaci lázně na bolavé klouby lázně na srce procedury Jizerské hory ubytování turistika Libverda Nový dům Libverda Lesní zátiší Libverda Panorama Libverda Villa Friedland Libverda wellness Libverda relax Libverda podpora plodnosti Libverda zdravé hubnutí Libverda léčebný pramen Libverda Welness welnes velnes pobyt jizerske hory pobyt jizerské hory privátní wellness privátní sauna privátní vířivka vířivka historické hodiny kolonáda

Kategorie

Hotely Lázně a léčebné prameny Relaxační a wellness centra Léčebny, sanatoria a ozdravovny Sauny

Platební metody

 • VISA
 • hotově
 • faktura
 • MASTERCARD
 • Benefit Plus

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu