Kärcher Center S+S

Jsme první Kärcher Center v České republice

0 (0 hodnocení)

+420 577 222 630

Popis činnosti

Profesionální čisticí stroje Kärcher, největšího výrobce, především vynikají svou spolehlivostí, výkonem a kvalitou. Vysokotlaké čistíče Kärcher, neboli někdy nazývané karcher wap, Vám pomohou vyčistit jakoukoliv nečistotu, ať již na těžce přístupných místech nebo v případě, že jde o těžce odstranitelnou nečistotu.

Vybrerte si zda potřebujete čistič s ohřevem vody či bez ohřevu čistcího média. Pohonem může být elektromotor, motor spalinový benzínový, dieselový nebo plynový. Požadujete spolehlivý vysokotlaký čistič nebo parní čistič? Pak jedině značky Kärcher.

Potřebujete spolehlivý vysavač do domácnosti či profesionální vysavač? V nabídce najdete jejich široké spektrum pro vysávání povrchů suchých, mokrosuchých, pro práci v prostředí prašném, nebo dokonce výbušném. Můžeta si rovněž Vám nejvíce vyhovující čistič koberců neboli kobercový extraktor.

V prostředí, kde je kladen důraz na hygienu a čistotu, se můžete spolehnout na dlouholetou zkušenost společnosti Kärcher s pomocníky, kteří jsou označováni jako podlahové mycí stroje. Sortiment zahrnuje stroje s odsáváním, tak rovněž bez odsávání.

Produkty

vysokotlakové čističe podlahové mycí a zametací stroje průmyslové vysavače kobercové vysavače a extraktory malotraktory mycí linky a systémy zahradní technika komunální technika dieselové samojízdné sekačky malá úklidová technika mobilní topidla náhradní díly Kärcher čisticí a údržbová chemie parní čističe vysavače

Služby

prodej servis půjčovna čisticích strojů půjčovna úklidové techniky bazar čisticí techniky KÄRCHER KÄRCHER leasing E-shop

Značky

KÄRCHER KUBOTA

Kontakty

Telefony

+420 577 222 630 hlavní telefon
+420 724 063 518 Mobile

Emaily

obchod@karchersas.cz
info@karchersas.cz

Odkazy

http://www.karchersas.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu