Ověřená firma

BRANOMARKET s.r.o.

Prodej a servis zvedacích zařízení a dveřních zavíračů.

0 (0 hodnocení)

+420 605 201 113

Popis činnosti

V současné době je společnost BRANOMARKET, s.r.o. rozdělena na dvě obchodně nezávislé jednotky, z nichž každá se specializuje na určitý druh sortimentu.

BRANOMARKET Hradec nad Moravicí se zabývá prodejem a servisem zvedacích zařízení a dveřních zavíračů. Zavírače Brano jsou známy především díky populárnímu sloganu „Brano zavírá samo“.

V sortimentu zvedacího zařízení mezi nejpopulárnější patří zejména ruční řehtačkové zvedáky (hupcuky), hřebenové zvedáky, pojízdné kladkostroje a jednonosníkové kočky, lanové zvedáky. Většina výrobků splňuje i náročné podmínky pro provoz v prostředí s nebezpečím výbuchu (doly, šachty, chemické provozy) a je tedy certifikováno jako NEXP.

Brano vyrábí také hydraulické zvedáky, pumpy, válce, zednické kladky, závěsné zařízení, lanové navijáky apod. Výrobky Brano tak najdou uplatnění jak ve stavebním, strojírenském a chemickém průmyslu, tak v domácnosti nebo dílně běžného uživatele.

Naše zvedací zařízení je známo svou robustností, odolností a spolehlivostí, díky níž si stále drží mezi uživateli velkou oblibu.

S výrobky Brano máte záruku výrobků s dlouhodobou životností, která společně vývojem a výrobou dle environmentálních aspektů EN ISO 14 001 minimalizuje vliv na životní prostředí.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Kladkostroje Zvedáky Kladky Kočky Navijáky Klíny Hydraulika Závěsná zařízení Zásobníky řetězu, sady závěsné Zavírače Zednické kladky

Služby

Prodej zvedacích zařízení a dveřních zavíračů Servis E-shop

Certifikáty

NEXP

Kontakty

Telefony

+420 605 201 113 hlavní telefon
+420 731 401 960 další telefon

Emaily

market@brano.eu

Odkazy

www.branomarket.cz
www.branomarket.brano.eu

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu