Ověřená firma

Dvořák – střechy s.r.o.

Jsme tu pro Vás – stačí nás jen oslovit.

0 (0 hodnocení)

+420 602 823 142

Popis činnosti

Firma Dvořák – střechy s.r.o. se specializuje na montáž a renovaci střech především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Našimi zákazníky jsou však také majitelé rodinných domů a bytová družstva mimo tyto regiony, pro které je synonymem kvalitně odvedené práce a rozumné ceny i solidnost a profesionální jednání. Střechy realizujeme jak částečnými dodávkami, tak komplety na klíč. Nedílnou součástí naší činnosti jsou i tesařské a klempířské práce. Realizaci dodávky rekonstrukce původní střechy či střechy nové provádíme s vybranými a osvědčenými dodavateli materiálu. Kvalita střešních krytin jde ruku v ruce s kvalitou odváděné práce – jsme držiteli prestižních certifikátů přímo od výrobců střešních krytin.

S námi Vám střecha bude dělat jen radost. Mezi naše přednosti patří odborné ošetření a renovace plochých střech s nejmodernější technologií, pokládky fólií a hydroizolace. Každá plochá střecha i té nejmenší garáže může dostat zcela novou garanci kvality a odolnosti.

Zárukou kvality jsou mj. certifikáty o odborném proškolení od výrobců krytin a střešních oken.

Od roku 2005 jsme řádným členem CECHU KLEMPÍŘŮ, POKRÝVAČŮ A TESAŘŮ České republiky! V roce 2011 jsme získali prestižní ocenění organizace APC – KVALITNÍ FIRMA.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že jsme pojištěni z odpovědnosti za škodu – tj. proti škodám způsobeným při výkonu práce – a to až do výše 20 000 000,- Kč!

Služby

montáž a renovace střech montáž střešních oken tesařské a klempířské práce hydroizolace – ploché střechy prodej střešních krytin prodej střešních fólií prodej střešních oken

Kontakty

Telefony

+420 602 823 142 hlavní telefon
+420 602 823 142 Mobile

Emaily

info@dvorak-strechy.cz
david@dvorak-strechy.cz

Odkazy

http://www.dvorak-strechy.cz website

Členství v profesním spolku

Dvořák – střechy s.r.o. je členem profesního spolku

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu