ELEKTRO - BLESK s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 353 569 516

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte společnost, která by vám zajistila kompletní elektroinstalace? Kontaktujte nás.

Společnost se zabývá montážemi, údržbou a revizemi elektrických zařízení a hromosvodů a pracemi ve výškách za pomoci horolezecké techniky. Svoji činnost provozuje na celém území Karlovarského a Plzeňského kraje, ale i v části Ústeckého kraje a v Praze. Všechny uvedené činnosti realizují pracovníci firmy na zakázkách v obytných budovách, průmyslových provozovnách, objektech služeb a občanské vybavenosti. Firma má oprávnění realizovat veškeré práce v prostředí s nebezpečím výbuchu.

V oblasti hromosvodných zařízení a ochrany před přepětím firma provádí vedle všech druhů klasických hromosvodů i montáže aktivních bleskosvodů a instalace všech druhů přepěťových ochran. Firma zajišťuje provádění revizí el. zařízení a hromosvodů ve stávajících instalacích u všech druhů objektů včetně revizí ručního el. nářadí. Provádíme montáže komínových lávek a stavebně montážní práce ve výškách drobného rozsahu za pomoci horolezecké techniky a vysokozdvižné montážní plošiny.

Pracovníci firmy jsou připraveni realizovat i ty nejnáročnější zakázky při splnění nejvyšších kvalitativních požadavků našich odběratelů.

Služby

montáže údržba revize

Kontakty

Telefony

+420 353 569 516 hlavní telefon

Emaily

elektroblesk@elektroblesk.cz

Odkazy

www.elektroblesk.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu