Domov sociálních služeb Chotělice

Domov sociálních služeb Chotělice

0 (0 hodnocení)

+420 495 496 204

Main

Popis činnosti

Provozujeme Ústav sociální péče pro mentálně postiženou mládež v Chotělicích. Naše zařízení se nachází cca 10 km od Nového Bydžova směrem na Jičín v obci Chotělice.

Poskytujeme celoroční pobytovou službu mentálně postiženým chlapcům a mužům. Jsme komplex několika základních budov – hlavní budova zámku, dále prádelna, administrativní budova, kotelna, tělocvična + rehabilitace, 6 bytovek a letní pracovní dílna.

Naši klienti bydlí v hlavní budově zámku, kde může být umístěno 64 klientů na dvou odděleních: zdravotně-ošetřovatelské (28 klientů) a sociálně-výchovné (36 klientů). Dalších 12 klientů ze sociálně-výchovného oddělení bydlí v komunitním bydlení v 6 bytovkách, kde obývají 3 byty (vždy po 4 klientech v bytě). V dalších 2 bytech bydlí zaměstnanci ÚSP Chotělice a poslední byt je využit na zájmové aktivity klientů (počítače, vaření atd.).

Sociálně-výchovná činnost je zaměřena na všestranný rozvoj osobnosti klienta s přihlédnutím k jeho individuálním schopnostem a zvláštním potřebám na základě individuálního plánu. Za účelem vzdělávání nabízíme klientům možnost výuky v malé škole, která je v areálu našeho ústavu, a výuku zajišťuje náš výchovný pracovník.

Na zdravotně-ošetřovatelském úseku pracuje 18 zaměstnanců, kteří pracují na třech odděleních převážně s 28 klienty ve věku nad 19 let. Na těchto odděleních je nutná nepřetržitá péče o naše klienty, tudíž zaměstnanci se zde střídají ve dvousměnném nepřetržitém provozu.

Nabízíme možnost prohlídky našeho zařízení.

V případě potřeby Vám podá bližší informace, včetně aktuálních úhrad za poskytované služby, sociální pracovnice ÚSP Chotělice. _

Služby

Sociálně-výchovné oddělení Zdravotně-ošetřovatelské oddělení Ubytování Stravování Sociální, výchovné a vzdělávací služby Zdravotní péče Terapie Sociální poradenství Podpora a pomoc při prosazování práv a zájmů klientů Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

Kontakty

Telefony

+420 495 496 204 Main
+420 495 496 321 Fax

Emaily

info@dsschotelice.cz

Odkazy

https://www.dsschotelice.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu