Kamenosochařství Srba

Kamenická firma s 200-letou tradicí.

0 (0 hodnocení)

+420 736 178 068

Popis činnosti

JSME RODINNÁ FIRMA KAMENICKÁ - TRADICE 200 LET. VE V. MÝTĚ OD R. 1895. TĚŽIŠTĚ NAŠÍ PRÁCE JE VE VÝROBĚ A STAVĚNÍ POMNÍKŮ. Doprava samozřejmostí. PRACUJEME JAK PRO DROBNÉ ZÁKAZNÍKY, TAK PRO KAM. FIRMY.

NAVŠTIVTE NÁŠ SKLAD - VÝBĚR MATERIÁLŮ Z AKTUÁLNÍCH BLOKŮ (200 tun deskoviny pod jeřábem), žádné objednávání materiálu pro vaši zakázku - jedná se o přírodní materiál a každý blok je jiný, u nás vyberete deskovinu a uvidíte AKTUÁLNÍ ODSTÍN I KRESBU.

Jsme přímí dovozci žuly - nakupujeme po blocích (výstavní hala s 60 nápisními deskami - rovněž i skladové pomníky za zvýhodněnou cenu - viz http://kamenictvi.vysokemyto.cz. KAMENNÉ vázy, fontány, lampy, zahradní architektura - lavice, zahradní lampy.

Neprodáváme nic z kamene, co nevyrábíme. Velký je i sortiment pomníkových doplňků, lampy, vázy, kříže, reliéfy, fotoskříňky urnové rámečky i celé urny, BRONZ, MĚĎ, NEREZ, patinovaný BETON (skvěle povrchově upraven). Parapetní desky, krbové obklady i krby. Domovní znamení i kopie.

Výroba speciálních obkladů, dlažeb pro stavební firmy (šachovnice v parku u Jiráskovy školy). Do náplně naší práce patří i výroba panelových hrobek, jejich překladů, např. betonové komínové branky, které neslouží jen u komínů, ale i pro vinaře.

Produkty

žulové pomníky, hrobky krycí desky, rámy schody, pomníkové doplňky

Služby

Zpracování kamene

Kontakty

Telefony

+420 736 178 068 hlavní telefon

Emaily

milansrba@iol.cz

Odkazy

http://www.kamenictvisrba-vysokemyto.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu