Ověřená firma

FAAT Consulting & Audit s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 603 234 110

Akční nabídka

Popis činnosti

Zaměřujeme se na poskytování auditorských služeb pro výrobní a obchodní společnosti a organizace zejména v regionu severní Moravy a Slezska. Rovněž se zabýváme účetním, ekonomickým, organizačním a finančním poradenstvím podle potřeb klientů. Pro zajištění našich služeb spolupracujeme s advokátními kancelářemi, kancelářemi daňových poradců, soudními znalci a znaleckými ústavy pro oceňování majetku. Můžeme nabídnout i mezinárodní zkušenosti získané prací pro zahraniční společnosti.

V současné době poskytujeme auditorské služby celé řadě obchodních společností, nevýdělečných organizací, městům a jimi zřízeným organizacím. Naše služby zahrnují jak ověřování běžných účetních závěrek, tak konsolidovaných účetních závěrek, či závěrek sestavených podle mezinárodních standardu IAS/IFRS. Nedílnou součástí našich služeb je i možnost podpory a pomoci při řešení problematiky závěrek, konsolidací, mezinárodních standardů apod.

Zajišťujeme školení pro pracovníky výrobních a obchodních společností a organizací. Školení je možno zajistit přímo v prostorách konkrétní společnosti nebo v pronajatých prostorách. Školení jsou zpravidla organizována jako pracovní semináře do dvaceti účastníků tak, aby byla zajištěna stejná úroveň účastníků a definovala se skupina s přibližně stejnými požadavky na obsah semináře a relativně stejnou úrovní vstupních informací. Výhodou uvedeného postupu je vyšší efektivnost výukového procesu a to jak pro účastníky semináře, tak pro zaměstnavatele. Součástí našich pracovních seminářů jsou studijní materiály, které mohou sloužit pro orientaci i v obdobích následujících pro absolvování semináře.

Semináře jsou určeny pro účetní a ekonomické pracovníky, odborný management, statutární a dozorčí orgány společnosti. Rozsah seminářů je různý od jednoho do několika dnů, v závislosti na šířce probíraného tématu a požadavcích klientů.

Kontaktní osoba:
Ing. Luděk Vondra - jednatel
603 234 110, audit@faat.cz

Služby

auditorské služby ekonomické poradenství účetní poradenství organizační poradenství personální podpora školení kurzy semináře finanční poradenství

Kontakty

Telefony

+420 603 234 110 hlavní telefon

Emaily

audit@faat.cz

Odkazy

www.faat.cz website

Kontakty

Klíčová slova

audit auditorská činnost ekonomické poradenství účetní poradenství organizační poradenství

Kategorie

Auditoři

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu