Ověřená firma

VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOST BENEŠOV, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 840 205 206

Popis činnosti

Jsme regionální společností zajišťující zejména komplexní vodohospodářské služby spojené se zásobováním obyvatel pitnou vodou, odváděním a čištěním odpadních vod. Zajišťujeme laboratorní rozbory pitných a odpadních vod, stavebně montážní práce, vyhotovení projektové dokumentace a vyjádření k projektům. Naše společnost provozuje také myčku osobních a dodávkových automobilů a prodejní sklad.

Prvořadou snahou naší společnosti je spokojený zákazník. Toho dosahujeme nejen kvalitním poskytováním služeb ale i dlouhodobou dobrou spoluprací s vlastníky infrastruktury. Chceme být pro jednotlivá města a obce spolehlivým partnerem.

Služby

vodovodní služby kanalizační služby laboratoř pitných a odpadních vod mytí osobních a dodávkových automobilů stavebně montážní práce přípojky na klíč projektová dokumentace prodejní sklad dovoz pitné vody vývoz jímky čištění kanalizace Asistence a poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany (BOZP, PO)

Kontakty

Telefony

+420 840 205 206 hlavní telefon

Emaily

info@vhs-sro.cz

Odkazy

www.vhs-sro.cz

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17 Dnes
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 15:30

Provozní doba recepce.

Klíčová slova

voda kanalizace rozbor laboratoř přípojka myčka automobilů laboratoř Benešov rozbory vody Benešov stavební montážní práce výkopové práce vodovodní přípojky kanalizační přípojky

Kategorie

Voda - úprava, čištění Automobily - mytí Voda - rozbory Vodohospodářské stavby

Platební metody

  • VISA
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu