Popis činnosti

Nabízíme kompletní sortiment produktů z oblasti TOPENÍ - VODA - PLYN, potrubní rozvody - trubky a tvarovky - systém FV-Plast, odpadní systém HT, KG, izolace, mosaz, měď, spojovací a kotevní materiál, kulové ventily, šroubení, kohouty, klapky, sanita, nádržky, plováky, příruby, glykol Henock.

Jsme výhradní distributor systému primárního okruhu tepelných čerpadel a teplonosné nemrznoucí kapaliny Henock skupiny ITG pro Českou a Slovenskou republiku.

Šíři námi nabízeného sortimentu zboží a náhradních dílů využívají nejenom montážní a stavební firmy, ale i drobní instalatéři a maloobchodní zákazníci, obchodní firmy a různé organizace.

Naši zaměstnanci jsou vyučeni v oboru, mají bohaté zkušenosti z praxe a proto Vám mohou nabídnout nejen nejkvalitnější produkty ze sortimentu vodoinstalačního materiálu od renomovaných českých i zahraničních výrobců, ale také Vám odborně a přitom prakticky poradí.

Těšíme se na Vás!

Produkty

PPR – pro rozvod studené a teplé vody, vzduchu a topení HT – kanalizace pro vnitřní rozvody KG – kanalizace pro vnější rozvody, revizní šachty Sanita – keramika, baterie, sprchové kouty, doplňky Pozinkové a mosazné fitinky Těsnění všeho druhu – voda, topení, plyn Silikony sanitární, PU pěny Měď – trubky a tvarovky Radiátory, kotle, čerpadla

Služby

Prodej vodoinstalačního materiálu Prodej náhradních dílů

Kontakty

Telefony

+420 545 426 418 Main

Emaily

info@vodoplast.cz
obchod@vodoplast.cz
energeo@vodoplast.cz

Odkazy

vodoplast.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu