Skladová služba Praha - Ing. Kristina Kubálková

Pronájem skladovacích prostor Praha-Východ

0 (0 hodnocení)

+420 728 543 559

Popis činnosti

Nabízíme skladování a nejrůznější skladové služby pro firmy, drobné podnikatele i soukromé osoby ve vlastních budovách v Mratíně v oblasti Prahy-Východ na samém severním okraji Prahy. Ke skladům je přístup přes silnici E55 a E65. Poloha skladů je ideální pro všechny zákazníky z Prahy a Středočeského kraje.
Vjezd do uzavřeného, zabezpečeného a prostorného skladového areálu je přímo z hlavní cesty, což umožňuje vjezd všem typům aut a nákladních vozidel, včetně TIR.
Nabízíme pronájem skladů v halách o rozměru 10 x 100 m s využitelnou skladovací výškou až 6 m. Zděné sklady jsou přízemní, nevytápěné. Podlahy jsou železobetonové s neomezenou nosností. Skladové haly jsou rozděleny na několik samostatných skladů. Každý sklad má přístup o rozměru 6 x 4 m.
Pronájem vnitřní i venkovní skladové plochy je možný již od 10 m² a to krátkodobě i dlouhodobě.

Služby

strojní vykládka a nakládka zboží na paletách ruční vykládka a nakládka volně loženého zboží paletizace, třídění zboží podle druhů, fóliování palet další služby podle potřeby zákazníka strojní překládka zboží na paletách ruční překládka volně loženého zboží doprava zboží rozvoz zboží stěhování a kompletní stěhovací služby

Kontakty

Telefony

+420 728 543 559 hlavní telefon

Emaily

skladova.sluzba@seznam.cz

Odkazy

www.skladova-sluzba.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 50 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

skladování sklady uskladnění skladový areál skladové haly skladové haly praha skladování praha sklady praha uskladnění praha

Kategorie

Skladník, sklady Pronájem ploch, hal, sálů a učeben

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu