+420 241 767 854

Main

Popis činnosti

Společnost Loading Systems je specialistou na vývoj, výrobu, montáž a následný servis a údržbu průmyslových vrat a vybavení nakládacích míst. Naše více než 50leté zkušenosti poskytují řešení pro specifické potřeby širokého spektra zákazníků z mnoha oblastí trhu.

Dokážeme udržovat, servisovat, opravovat, modernizovat a vylepšovat produkty vyrobené Loading Systems, ale i ostatních výrobců. Naším cílem je našimi produkty a službami optimalizovat Vaše řízení výrobní logistiky. Celkové řešení pro všechny Vaše potřeby je opravdu to, za čím si stojíme.

Vedle nabídky produktů a aplikací, se na nás také můžete obrátit ohledně rozšířeného programu údržby a servisu zaměřeného na kompletní servis 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jeden spolehlivý partner pro všechny Vaše potřeby.

Těšíme se na spolupráci!

Produkty

Sekční vrata Rychloběžná vrata Protipožární vrata Speciální vrata Rolovací vrata a mříže Bezpečnostní systémy Kyvná vrata z PVC Vyrovnávací můstky Těsnicí límce Předsazené komory Zdvižné plošiny Mini vyrovnávací můstky Sklopné plechy Automatický systém nakládky Lamelové clony Průmyslové vzduchové clony

Služby

montáž průmyslových vrat servis průmyslových vrat výroba průmyslových vrat

Kontakty

Telefony

+420 241 767 854 Main

Emaily

info@tyros-loading-systems.cz
pildza@tyros.cz

Odkazy

www.loading-systems.com/cs-cz website
www.loading-systems.com/cs-cz/produkty menu
www.loading-systems.com/cs-cz/contact-0 order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu