+420 517 371 258

Akční nabídka

Popis činnosti

Již od roku 1997 se zabýváme výrobou dřevěných oken a vchodových dveří. Kromě samotné výroby oken poskytujeme i demontáž starých oken, montáž i zednické práce včetně dodávky a montáže venkovních i vnitřních parapetů různých dekorů. K eurooknům a vchodovým dveřím dodáváme i další doplňky, jako jsou vnitřní žaluzie, venkovní žaluzie nebo rolety, protihmyzové sítě a další. Samozřejmostí je bezplatné provedení odborného zaměření a navrhnutí nejoptimálnějšího řešení před samotnou výrobou truhlářských výrobků.

Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Zdarma provádíme zaměření stavebních otvorů. Na zakázku vyrábíme jakýkoliv rozměr i tvary našich výrobků ve vysoké kvalitě. Spolupracujeme se zákazníkem při návrhu a konečné realizaci.

Provádíme demontáž, montáž, zednické zapravení. Při dodržení podmínek uvedených v návodu na údržbu Vám garantujeme 5letou záruku na naše produkty. Pro Vaše pohodlí nabízíme dopravu eurooken a vchodových dveří k místu určení.

Produkty

dřevěná okna vnitřní dveře žaluzie plastová okna vchodové dveře zimní zahrady doplňkový sortiment špaletová okna garážová vrata rolety parapety markizy silě proti hmyzu

Služby

výroba a montáž demontáž údržba navrhnutí nejoptimálnějšího řešení

Kontakty

Telefony

+420 517 371 258 hlavní telefon
+420 602 554 127 Mobile

Emaily

storo@storo.cz

Odkazy

www.storo.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 16 Dnes
Út 7:30 - 16
St 7:30 - 16
Čt 7:30 - 16
7:30 - 16

Klíčová slova

okna eurookna euro okna dveře dřevěná okna vchodové dveře zimní zahrady garážová vrata žaluzie plastová okna rolety kastlova okna špaletová okna parapety vnější parapety vnitřní vnitřní dveře vrata skleněné dveře posuvné dveře

Kategorie

Okna a okenice Dveře, vrata Zimní zahrady Žaluzie Rolety, markýzy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu