Popis činnosti

Naše firma v regionu Ostravska a celého Moravskoslezského kraje zajišťuje jednorázové úklidové služby a pravidelné úklidové služby. V regionu Ostrava a okolí poskytujeme komplexní úklidové služby v kvalitní a profesionální úrovni za příznivé ceny.

Nabízíme např. úklid kanceláří, domácností, čištění koberců a oken, úklid skladů, výrobních hal, půd, sklepů, společných prostor v bytových domech. Dále naše úklidová firma nabízí úklid obchodních center, zdravotnických zařízení, úřadů, škol, hotelů a penzionů.

V domácnostech a ve firmách naše úklidová firma provádí také úklid po vytopení a úklid po vyhoření. Na úklid pracovníci naší úklidové služby používají kvalitní a atestované úklidové prostředky. V oblasti Ostrava a okolí pro vás naše úklidová firma BEST OSTRAVA s.r.o. provede úklid jakýchkoliv prostor.

Služby

Komplexní úklidové služby Úklid domácností Úklid kanceláří Vyklízení bytů Čištění oken Čištění koberců Impregnace dřeva Impregnace krovů Impregnace nábytku Dezinfekce Dezinsekce Deratizace Voskování podlah Úklid po stavebních pracích

Značky

Bochemit Rokospol Duvilax Savo Savo proti plísni Karbolineum Lignofix Protizámraze do betonu

Kontakty

Telefony

+420 596 133 692 Main
+420 596 134 439 Alt
+420 603 467 636 Mobile

Emaily

info@bestostrava.cz

Odkazy

http://www.bestostrava.cz website
www.bestostrava.cz/kontakt/ reservation
eshop.bestostrava.cz/ menu
www.bestostrava.cz/kontakt/ order

Facebook

Hodnocení

  • 90 od , 11.07.2014 13:53
    rychlá reakce, rozumné ceny

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu