Ověřená firma

BEST OSTRAVA s.r.o.

90 (1 hodnocení)

+420 596 133 692

Popis činnosti

Úklidová služba BEST OSTRAVA v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, čištění koberců a oken, úklid skladů, úklid výrobních hal, úklid po řemeslnících, úklid půd, úklid sklepů, úklid společných prostor v bytových domech, dále naše úklidová firma nabízí úklid obchodních center, úklid zdravotnických zařízení, úklid úřadů, úklid škol, úklid hotelů, úklid penzionů, zkrátka v oblasti Ostrava a okolí pro vás naše úklidová firma BEST OSTRAVA s.r.o. provede úklid jakýchkoliv prostor.

V domácnostech a ve firmách naše úklidová firma provádí také úklid po vytopení a úklid po vyhoření. Naše úklidová firma BEST OSTRAVA se v regionu Ostrava nezaměřuje pouze na úklid a čištění vnitřních prostor, ale nabízíme i úklid a čištění venkovních prostranství, čištění fasád, obložení domů, čištění graffiti a následnou ochranu fasád před graffiti. Dále naše úklidová firma nabízí ošetření ploch linolea, marmolea i PVC speciálními vosky, kartáčování a hloubkové čistění koberců, mytí oken i ve výškách, také mytí konstrukcí ve výrobních halách a plošnou dezinfekci prostor. Dále provádíme služby DDD.

Společnost BEST OSTRAVA s.r.o. klade velký důraz na kvalitu prováděných prací, proto ke své činnosti využívá množství úklidových strojů, čisticích prostředků, vosků, laků a impregnačních nátěrů.

Služby

komplexní úklidové služby úklid domácností úklid kanceláří impregnace dřeva impregnace krovů impregnace nábytku služby DDD dezinfekce dezinsekce deratizace voskování podlah úklid po stavebních pracích čištění oken vyklízení bytů čištění koberců

Značky

Bochemit Rokospol Duvilax Savo Savo proti plísni Karbolineum Lignofix Protizámraze do betonu

Kontakty

Telefony

+420 596 133 692 hlavní telefon
+420 596 134 439 Alt
+420 603 467 636 Mobile

Emaily

info@bestostrava.cz

Odkazy

www.bestostrava.cz website

Hodnocení

  • 90 od , 11.07.2014 13:53
    rychlá reakce, rozumné ceny

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu