Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.

Pokud se rozhodnete využít našich širokých služeb, věříme, že naše spolupráce bude oboustranně výhodná.

10 (1 hodnocení)

+420 469 638 817

Dispečer

Popis činnosti

Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. jsou obchodní firmou s právní formou společnosti a především se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb jako celku.

Práce naší společnosti spočívá v poskytování veřejně prospěšných služeb jako celku, zejména v péči o město Chrudim, jeho čistotu, svoz odpadu, čištění komunikací a jejich údržbu v zimním období, úklid veřejných ploch, provoz semaforů a veřejného osvětlení ve městě Chrudim, včetně vyhledávání poruch a poskytování odborných vyjádření.

Cestou našich výlepových ploch propagujeme kulturní a sportovní dění ve městě. Společnost se taktéž stará o městské hřbitovy. Odpovídáme za parkovací automaty ve městě, včetně prodeje ročních parkovacích karet.

Zabezpečujeme přistavení kontejnerů a odvoz odpadů z lokalit Chrudimska, nedílnou součástí služeb je provozování sběrného dvora a skládky Podhůra.

Dále také vyhledávání poruch, nákladní doprava, přistavení kontejnerů, pronájem kontejnerů. Provoz psího útulku. Údržba veřejné zeleně.

Pokud se rozhodnete využít našich širokých služeb, věříme, že naše spolupráce bude oboustranně výhodná.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Údržba veřejné zeleně Sběrný dvůr Nákladní doprava Čištění města Přistavení kontejnerů Správa hřbitova Psí útulek Odchytová služba pro obce Parkovací automaty Pronájem kontejnerů Výlep plakátů

Kontakty

Telefony

+420 469 638 817 Dispečer

Emaily

ts@tschrudim.cz
tschrudim@tschrudim.cz
sekretariat@tschrudim.cz

Odkazy

www.tschrudim.cz

Hodnocení

  • 10 od , 10.02.2023 11:06
    Nikdo tam není?

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu