Eservis - Radim Wejskrab

Důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi a poskytování kvalitních služeb, které se snažíme neustále zdokonalovat a zajistit tak spokojenost všech našich zákazníků.

0 (0 hodnocení)

+420 387 318 700

Popis činnosti

Hledáte značkový servis opravnu televizorů, drobných domácích spotřebičů v Českých Budějovicích? Obraťte se na nás.

Eservis je značkovým servisem značek: LG, Sony, Philips, Hisense, Panasonic, Grundig, JVC, Hyundai, GoGEN, Telefunken, Hitachi, Luxtronic, ECG, Gallet a ETA. Opravujeme televize, kuchyňské spotřebiče, roboty, mixery, vysavače, zubní kartáčky a sprchy, holicí, zastřihávací a depilací strojky, atd.

Opravujeme televizory, kuchyňské spotřebiče, roboty, mixery, vysavače holicí, zastřihávací a depilovací strojky, zubní kartáčky a sprchy, atd. Prodáváme příslušenství, dálkové ovladače a jiné díly.

Kvalita našich služeb je mimo jiné také podložena vysokou odborností našeho personálu, který se pravidelně účastní technických školení pořádaných jednotlivými značkami, se kterými spolupracujeme.

Více než 20 let na stejné adrese, stejné telefoní číslo, stejné IČO.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Náhradní díly a příslušenství

Služby

Opravy televizních přijímačů Záruční i pozáruční opravy Prodej náhradních dílů a příslušenství Svoz záručních a pozáručních oprav v rámci našeho regionu

Značky

LG Sony Panasonic Philips JVC Eta Gogen Galet Ecg Telefunken Hitachi Hyundai

Kontakty

Telefony

+420 387 318 700 hlavní telefon

Emaily

eservis@eservis.cz

Odkazy

http://www.eservis.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu