Ověřená firma

Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

Je málo míst, kde je podzim života tak barevný a příjemný. Je málo takových míst, a jedno z nich je zde. V samotném srdci brdských lesů - v našem domově seniorů na Zátoru v Hostomicích. Tady je každé období v roce krásné a nejkrásnější je tu podzim života.

0 (0 hodnocení)

+420 311 512 431

Popis činnosti

Sháníte nový domov pro své příbuzné, kteří potřebují pomoc? Kontaktujte náš Domov Seniorů v Hostomicích.

Poskytujeme pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, jejich situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Občanům, kteří dosáhli věku pro přiznání starobního důchodu, a kterým z důvodu trvalých změn zdravotního stavu nemůže být zajištěna péče v domácím prostředí.

Kapacita zařízení je 67 osob s možností ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Dále mohou uživatelé využívat společné prostory (jídelnu, pracovní dílnu, společenské místnosti, kavárnu, místo vyhrazené pro kuřáky, výtah, bezbariérovou plošinu, lednici na patře a kuchyňku).

Uživatelům poskytujeme celodenní stravování podle moderních trendů správného stravování.
Je poskytována strava s možností výběru ze tří druhů diet: (normální strava, diabetická a diabetická bez druhé večeře), které je možno upravovat dle individuálních potřeb.

V domově jsou poskytovány aktivizační činnosti. Uživatelé mohou využít nabídku činností v rukodělné dílně, strávit příjemné chvíle při posezení u kávy, poslechu hudby, zpěvu, relaxaci, vzpomínání na příjemné chvíle ze svého života, trénování paměti a pánském klubu.

Rádi vás zde přivítáme. Ať již jako klienta, návštěvu nebo dobrovolníka.

Služby

Ubytování Lékařská péče Ošetřovatelská péče Sociální služby Aktivizační program Sociálně-terapeutický program Společenský program Kulturní program Kadeřnické služby Pedikúra Ubytování pro návštěvu klientů Domov pro seniory

Kontakty

Telefony

+420 311 512 431 hlavní telefon
+420 311 583 139 Fax

Emaily

frantisek.tyl@domovhostomice.cz

Odkazy

www.domovhostomice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu