GASTRO KOMPLET

Firma byla založena začátkem roku 1996. Vznikla soustředěním pracovníků s dlouholetou zkušeností v oboru gastronomické a chladící techniky . Firma Gastro Komplet realizovala v minulých letech desítky různých gastronomických zařízení a provozů. Rádi Vás přivítáme v nově vybudovaných prostorách firmy

0 (0 hodnocení)

+420 603 282 770

Akční nabídka

Popis činnosti

Vážení zákazníci, představujeme Vám firmu GASTRO komplet, firmu s dlouholetou praxí v oboru gastronomie. Gastro komplet Vám nabízí kompletní služby od projekce, dodávky, montáže až po servis na veškeré námi dodávané gastronomické vybavení a chladící zařízení.

Gastronomické vybavení
Nabízíme vypracování projektů s maximálním využitím prostoru, uspořádáním technologie dle ekonomické přípravy jídel při zajištění hygienických předpisů. Dodáme gastronomické vybavení včetně zapojení, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Samozřejmostí je také záruční servis na dodané gastronomické vybavení a pozáruční servis po celou dobu životnosti zařízení.

Chladící zařízení
Nabízíme vypracování projektů na chladící a mrazící zařízení. Dodáme a namontujeme chladící a mrazící boxy na míru místností, včetně dodávky chladících agregátů. Dále nabízíme dodávky chladících agregátů, montáž, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy, záruční servis na dodaná zařízení a pozáruční servis po celou dobu životnosti zařízení.

Produkty

Prodejní vitríny chlazené Prodejní vitríny chlazené (cukrářské) Přístěnné vitríny chlazené Prodejní vany chlazené Prodejní vany mrazicí Chladící a mrazicí skříně Mrazicí truhly Prodejní regály Pokladní boxy Pokladní pulty Vstupní zařízení (turnikety) zábradlí Drátěný program Nákupní vozíky Nákupní košíky Váhy prodejní Váhy skladové Pokladny Nářezové stroje Chladicí - mrazící boxy

Kontakty

Telefony

+420 603 282 770 hlavní telefon
+420 465 520 326 další telefon

Emaily

gastro@gastrokomplet.cz

Odkazy

http://www.gastrokomplet.cz

Kontakty

Klíčová slova

Gastro komplet gastronomie chladící technika velkokuchyně stravovací zařízení

Kategorie

Gastronomie, zařízení pro gastronomii

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu