Azurr-Technology s.r.o.

Jsme přesvědčeni, že námi nabízené produkty a kvalita zákaznického servisu překonají Vaše očekávání a přístroje Dynisco se stanou vítanou součástí vašeho výrobního a kontrolního procesu.

0 (0 hodnocení)

+420 571 647 228

Main

Popis činnosti

Již více než 25 let se specializujeme na prodej a servis přístrojů Dynisco, které patří mezi světovou špičku v oboru polymerních technologií.

Nabízíme Vám kompletní a široký sortiment tlakových snímačů, teplotních snímačů, regulátorů a laboratorních přístrojů, stejně jako dílů pro vstřikovací a vytlačovací stroje. Sortiment Dynisco doplňují laboratorní přístroje, zejména plastometry a další související produkty jako šneky, komory či zubová čerpadla. Prohlédněte si kompletní nabídku produktů, nebo nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme podrobnější informace.

Zakládáme si na přátelském přístupu k zákazníkům a poskytování širokého spektra profesionálních služeb, zejména odborného poradenství, on-line podpory, servisu či školení.

Naším cílem je, abyste ve svém provozu naplno využili potenciál přístrojů Dynisco a těžili z inovací, které tyto výrobky svému oboru přinesly.

Těšíme se na budoucí spolupráci. _

Produkty

Tlakové snímače Teplotní snímače Regulátory a indikátory Laboratorní přístroje Šneky pro vytlačovací a vstřikovací stroje Komory pro vytlačovací a vstřikovací stroje Zubová čerpadla Filtrační zařízení Peletizéry Čistící pyrolýzní pece

Služby

Prodej Servis Kalibrace Školení Instalace

Značky

Dynisco Nordson Xaloy Viatran

Kontakty

Telefony

+420 571 647 228 Main
+420 602 521 878 Alt
+420 571 647 224 Fax

Emaily

azurr-tech@email.cz
diniscocz@nextra.cz

Odkazy

www.azurr-tech.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu