Ověřená firma

Církevní mateřská škola Jonáš

„Nemůžeme všechny děti naučit všechno, ale můžeme je učinit šťastnými.“

0 (0 hodnocení)

+420 565 442 937

Popis činnosti

Církevní mateřská škola Pacov je jednotřídní, určena pro věkové smíšené děti, zpravidla od 3 do 6 až 7 let. Díky jejímu rodinnému, křesťansky orientovanému nastavení se zde děti mohou naučit nejvíce prosociálních dovedností a osvojovat si potřebné hodnoty.

Starší děti se zde učí pomáhat mladším, slabším a potřebným, ti mladší naopak napodobují a učí se od starších. Děti jsou vedeny nebát se a nestydět se říci si o pomoc, když potřebují a naopak umět pomoci vždy, když potřebuje pomoci někdo jiný. Také díky svému zaměření a menšímu počtu dětí ve třídě může školka dle možností přijímat i děti s různým druhem handicapu.

Zvýšená péče a individuální přístup k dětem vytváří základní předpoklady pro pokračování ve vzdělávání na základní škole a zároveň napomáhá vyrovnávat případné nerovnoměrnosti vývoje některých dětí před vstupem do základního vzdělávání.

Na cíle sledované v mateřské škole systematicky navazuje i činnost Střediska volného času Pacov, které se zaměřuje na zájmové vzdělávání. Nabízí především dětem a mládeži smysluplné trávení volného času. Jedná se o činnost příležitostnou (jednodenní akce), pravidelnou (zájmové kroužky), táborovou, ale i individuální práci s dětmi.

Těšíme se na Vás!

Služby

Mateřská škola Středisko volného času Individuální přístup Socializace dětí Učení nápodobou Rozvoj prosociálních dovedností

Kontakty

Telefony

+420 565 442 937 hlavní telefon
+420 603 513 921 Ředitelka

Emaily

cirkevni.ms@tiscali.cz
reditelka.pacov@seznam.cz

Odkazy

www.cms-svc-pacov.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6:45 - 16
Út 6:45 - 16
St 6:45 - 16
Čt 6:45 - 16
6:45 - 16 Dnes

Úřední hodiny - PO 8:00-10:00; ČT 8:00-10:00 (po domluvě předem lze i jiný termín).

Klíčová slova

MŠ Pacov středisko volného času Pacov předškolní vzdělávání Pacov církevní mateřská škola jednotřídní MŠ Pacov mateřská škola Pacov předškolní vzdělávání kroužky Pacov Středisko volného času vzdělávání Pacov mateřinka Pacov školka Pacov karneval Pacov keramický kroužek Pacov

Kategorie

Školy mateřské, jesle Volný čas

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu