VŠE Praha - Fakulta managementu Jindřichův Hradec

0 (0 hodnocení)

+420 384 417 200

Popis činnosti

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci je jedinou mimopražskou fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze. Je tedy součástí největší a nejstarší české vysoké školy poskytující vzdělání v ekonomii a příbuzných oborech.

Nabízí modulárně koncipované vzdělání ve všech stupních vysokoškolského studia v oboru Ekonomika a management. FM VŠE poskytuje vzdělání v bakalářském, magisterském i doktorském stupni studia v prezenční i kombinované formě. Student si volí specializaci management podnikové sféry, management veřejných služeb a informační management; jako jediná škola v ČR nabízí Fakulta managementu i specializaci management zdravotnictví.

Škola je vysoce hodnocena jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Za správnou implementaci kreditního systému jí Evropská komise udělila pro roky 2013–2016 právo využívat certifikát ECTS label a DS label za udílení dodatku k diplomu v anglickém jazyce všem absolventům.

VŠE se úspěšně zapojuje do mezinárodní spolupráce. Škola spolupracuje s více než 200 partnerskými univerzitami čtyř kontinentů. Do zahraničí je vysíláno více než 800 studentů ročně a obdobný počet zahraničních studentů je přijímán.

Spojovatelka
384 417 200, info@fm.vse.cz

Služby

Bakalářské studium Magisterské studium Doktorské studium Přípravné kurzy Věda a výzkum

Kontakty

Telefony

+420 384 417 200 hlavní telefon

Emaily

info@fm.vse.cz

Odkazy

www.fm.vse.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu