Lékárna Na Dědině

0 (0 hodnocení)

+420 233 310 804

Main

Popis činnosti

Potřebujete léky, vitamíny, přírodní produkty nebo jiné zdravotnické potřeby či pomůcky? Chcete poradit s konkrétním problémem nebo se chcete lépe zorientovat v léčivech? Navštivte Lékárnu Na Dědině v Ruzyni.

Nabízíme veškerý sortiment léků na předpis a velký výběr volně dostupných léčiv. Poskytujeme také vitaminy, minerály a potravinové doplňky.

Kromě chemicky vyráběných léčiv můžeme nabídnout také široký sortiment přírodních produktů, homeopatik, bylinných čajů, kosmetiky a zdravotnické pomůcky. Lékárna Na Dědině dodržuje veškeré předepsané normy a kvalita všech léčiv je garantována. Kromě vybraných produktů poskytujeme i další služby spojené s farmacií, to vše již od roku 1993.

Zákaznické karty pro naše stálé klienty.

Produkty

léčivé přípravky léčebná kosmetika zdravotnické pomůcky potravinové doplňky stomatologické pomůcky

Služby

poradenství v oblasti léků individuální přípravy léčivých přípravků bonusový program pro držitele našich věrnostních karet

Kontakty

Telefony

+420 233 310 804 Main

Emaily

hubbell@volny.cz

Odkazy

http://www.lekarnanadedine.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 18
Út 8 - 18
St 8 - 18
Čt 8 - 18
8 - 18
So 8 - 11

Klíčová slova

lékárna léky zdravotnictví recept homeopatie stomatologické pomůcky potravinové doplňky zdravotnické pomůcky léčebná kosmetika léčivé přípravky lékárna Praha léky Praha léčivé přípravky Praha potravinové doplňky Praha stomatologické pomůcky Praha kojenecká výživa odborné poradenství

Kategorie

Lékárny Léčiva, léky Zdravotnické potřeby, pomůcky a nábytek

Platební metody

  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu