Ověřená firma

Domov důchodců Mimoň

Domov, do kterého se mohou staří lidé vracet a kde budou vědět, že jsou v bezpečí a čekají tam na ně lidé, kteří se o ně postarají.

90 (1 hodnocení)

+420 487 864 669

Popis činnosti

Hlavní činnost organizace je zaměřena na poskytování péče seniorům a zdravotně postiženým občanům.

Poskytujeme klientům ubytování, stravování, úkony péče – ošetřovatelské, zdravotní, rehabilitační, aktivizační – dále zájmové činnosti a zprostředkování kontaktu s veřejností.

Posláním domova pro seniory je poskytování služeb pro osoby, které mají sníženou soběstačnost a péči o vlastní osobu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby a tato pomoc nemůže být poskytnuta jiným způsobem, než prostřednictvím pobytové služby.

Poskytovat klientům takové služby, aby zůstali nadále součástí společnosti, zachovali si důstojnost, soukromí a vlastní vůli, a to na základě jejich individuálních potřeb. Vytvářet klientům příjemné a bezpečné prostředí.

Mezi naše služby dále patří pečovatelská služba, domácí zdravotní péče aj.

Produkty

Kompenzační pomůcky

Služby

Pečovatelská služba Domov pro seniory Centrum pro seniory Domácí zdravotní péče Sociální služby Zapůjčování kompenzačních pomůcek

Kontakty

Telefony

+420 487 864 669 hlavní telefon

Emaily

dumduch.mimon@volny.cz
reditel@ddmimon.cz

Odkazy

www.ddmimon.cz

Hodnocení

Prostředí, prostory
90
Přístup personálu
90
Cena
90
Služby
90
  • 90 od , 26.01.2016 14:40
    Domov důchod. hodnotím velice kladně, jak po pečovatelské stránce, strava a zdravotní péče vynikající. Máme zde ubytovanou maminku 89 let, rodina a maminka jsme s péčí nadmíru spokojeni. Dcera Inka

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu