Ověřená firma

Západomoravská elektromontážní společnost, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 568 839 011

Akční nabídka

Popis činnosti

Firma ZMES, s.r.o. byla založena 27. 12. 1991 a jejím základem byla montážní část společnosti Jihomoravská energetika. Hlavní náplní naší organizace jsou elektromontážní a projekční práce pro společnosti E.ON Česká republika s.r.o., ČEZ a.s. a soukromý sektor. Dále provozujeme restaurace Amadeus v místě sídla společnosti, které se nachází v Třebíči na ulici Sadová 829/1. Pobočky najdete i v Jihlavě a Znojmě.

Montážní činnost
Provádíme elektromontážní práce v oblasti kabelových a venkovních rozvodů NN, VN, VO, MR a distribučních trafostanic. Tyto práce zajišťujeme pro společnosti E.ON Česká republika s.r.o., ČEZ a.s., státní správu (obce, města) a soukromé subjekty. Zajišťujeme výstavbu nových i opravy stávajících vedení včetně projektové dokumentace a revizí.

Projekční činnost
Zajišťujeme projektování elektrických zařízení a projektová činnost ve výstavbě v oblasti NN, VN, VO a distribučních trafostanic včetně jejich realizace. Zajišťujeme i stavby "na klíč" - od zadání až po realizaci stavby.

Stavby na klíč
Projektujeme a realizujeme stavby "na klíč".

Kavárna Amadeus je příjemným prostředím pro Vás, Vaše blízké, přátelé, kolegy a známé. Našich služeb můžete využít, jak na polední menu, tak i na rodinné oslavy, přátelské posezení, firemní večírky, svatby, promoce a jiné příležitosti. Na to je Vám k dispozici celá kavárna s kapacitou 40 osob nebo samostatný salónek o 15 místech. V letních měsících je k dispozici letní terasa s celkovým počtem 23 míst.

Služby

elektromontážní práce elektromontáže elektrické instalace elektro revize

Kontakty

Telefony

+420 568 839 011 hlavní telefon

Emaily

zmes@zmes.cz

Odkazy

www.zmes.cz/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 15
Út 6 - 15
St 6 - 15
Čt 6 - 15
6 - 15

Klíčová slova

elektro revize elektrické instalace elektromontáže elektromontážní práce energetika

Kategorie

Energetika

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu