Ověřená firma

Autopůjčovna - Auto Kozelský

0 (0 hodnocení)

+420 602 787 924

Akční nabídka

Popis činnosti

Autopůjčovna Ostrava Auto Kozelský byla založena již v roce 1991. Tato půjčovna aut má proto bohaté zkušenosti v oblasti pronájmu automobilů na našem trhu jak pro české, tak zahraniční klienty. Půjčovna aut je 100% vlastněna českým podnikatelským subjektem. Proč si vybrat právě naši firmu „Autopůjčovna Ostrava Auto Kozelský“?
Jak jsem zmínil, na trhu máme již dlouholeté zkušenosti. Mezi naše nadstandardní služby patří přistavení vozidel v Ostravě zdarma, vlastní autoservis, takže automobily má půjčovna aut neustále kontrolovány a je dbáno o jejich perfektní stav a čistotu. Všechny tyto služby jsou již zahrnuty v ceně za půjčení automobilu. Poskytujeme také dlouhodobý pronájem po celém území naší republiky.
Za malý příplatek, tzn. v podstatě za projetý benzín, Vám automobil přistavíme i v okolních městech, např. Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Karviná, letiště Mošnov, příp. jakékoli vlakové nádraží.

Autopůjčovna Ostrava - Auto Kozelský vlastní v této době přes 45 osobních automobilů. Nabídka autopůjčovny je zajímavá. Můžete si vybrat od automobilů nižších kategorií až po ty nejluxusnější. Můžete si vybrat automobily cenově levnější, se základní výbavou, ale také si můžete připlatit a půjčit si automobil, který bude mít vše, na co si vzpomenete. Určitě nejvýhodnější cenovou položkou bude jistě pro Vás dlouhodobý pronájem.
Naše půjčovna aut v Ostravě má pestrou a širokou nabídku. Naše autopůjčovna Ostrava - Auto Kozelský uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výhodou naší autopůjčovny je především převzetí problémů spojených s provozem vozidla, administrativa, časové a finanční náklady při pořízení a provozu vozidla, a to hlavně tehdy, jedná-li se o dlouhodobý pronájem automobilů.
Kromě služeb autopůjčovny v Ostravě nabízíme služby jako likvidace pojistných událostí v Ostravě a okolí. Znamená to, že v případě havárie Vašeho vozidla se postaráme o opravu, zapůjčení náhradního vozidla zdarma po dobu opravy a veškeré vyřízení všech formalit v pojišťovně.

Služby

autopůjčovna autoservis

Kontakty

Telefony

+420 602 787 924 hlavní telefon

Odkazy

www.pujcovnaaut.cz/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30
Út 8 - 16:30
St 8 - 16:30
Čt 8 - 16:30 Dnes
8 - 16:30

Klíčová slova

autopůjčovna Ostrava autoservis Ostrava půjčovna aut autoopravna autoservis

Kategorie

Automobily - půjčovny Autoservis, opravy silničních vozidel

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu